Unavené štěně to zalomilo přímo na malém miminku. Úžasné video vidělo již přes 80 milionů lidí

Fotografie: Depositphotos

Na světě existují dvě „věci“, které většina lidí považuje za nepochopitelně roztomilé, a to jsou děti a štěňata. Pro svůj nevinný vzhled a schopnosti vytvářet si silná pouta k dospělým.

Pokud jde o psy, jsou k lidem loajální a mají jedinečnou schopnost zahrnovat své páníčky láskou. Za předpokladu, že si ji sami pořídí. Proto musí být největším štěstím mít dítě i štěně zároveň, jako to má pár v tomto videu. Zde vidíme, jak rychle se dítě a štěně najdou, a můžete si představit, jaká pouta se mezi nimi vytvoří. A to i v případě, že dítě celé sezení prospí. Malý chlapec Ian a rozkošná fenka Callie jsou nejlepší přátelé. Vyrůstali vedle sebe a jsou přibližně stejně staří.

Štěstí v neštěstí

Když byla Callie ještě malinké štěně, její původní rodina ji opustila nepěkným způsobem. Nechali ji přivázanou k plotu úplně samotnou. Štěně kňouralo o pomoc, dokud jí nepřišel na pomoc laskavý člověk. Otec Iana si malé štěňátko vzal a přivedl jej za svým tříměsíčním synem. Callie a Ian si hned padli do oka a jejich rodina to dokazuje rozkošným videem!

Fotografie: Freepik

Callieina nová rodina se sice nikdy nedozvěděla pravdu o její minulosti, ale bylo jasné, že s ní nebylo zacházeno správně. Když si Callie poprvé přivezli k sobě domů, neuměla si ani lehnout. Vypadala neuvěřitelně ospale, ale byla prostě příliš vyděšená a vystresovaná na to, aby si pořádně odpočinula. To však bylo předtím, než potkala Iana.

Dítě a jeho pes

Callie noví majitele umístili hned vedle malého Iana. Ian tvrdě spal na roztomilé dinosauří dece, a tak rodiče usoudili, že si Callie může zdřímnout s ním. Začali nahrávat první interakce Callie a Iana, aby zjistili, co se bude dít.

Na začátku videa Callie odmítá v klidu podřimovat. Sedí vzpřímeně a snaží se ze všech sil přinutit, aby zůstala vzhůru. Oči se jí pomalu zavírají, ale vždycky se probudí dřív, než se jí podaří úplně usnout.

Fotografie: Unsplash

Nakonec se Callie pustí do dobrodružství. Přesune se na druhou stranu deky, blíž k Ianovi. Pomalu se přisune vedle spícího miminka, až se konečně rozhodne, že si dopřeje zasloužený spánek. Pak se schoulí přímo vedle něj a položí si hlavu na jeho hlavu. Poprvé od svého příchodu do nového domova vypadá naprosto pohodlně. Je jasné, že pejsek a malé miminko jsou si souzeni jako nejlepší přátelé.

Jejich rodiče jsou velmi vděční, že se jim podařilo tento srdceryvný okamžik zachytit na kameru. Když se podíváte na video níže, nemůžete se ubránit úžasu nad tím, jak jsou spolu roztomilí. Dítě a malá Callie. Budou z nich skvělí přátelé na celý život. Podívejte se na klip níže a pokud se vám líbil, sdílejte.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]