Unikátní vánoční výzdoba. Zhotovte si krásný stromeček z papíru

Už přemýšlíte nad tím, jak bude váš interiér o svátcích vypadat? Tato vánoční výzdoba v podobě papírového stromku nadchne. V obchodech ji rozhodně nekoupíte, jelikož tam se vesměs prodávají jenom nevzhledné kýče. My se společně podíváme na něco mnohem lepšího. Stromeček, který si sami vyrobíte. Stačí jenom trochu zručnosti a každý bude obdivovat vaše dílo.

Stačí jenom papír a nůžky

Tato vánoční výzdoba je rozhodně unikátní tím, že její výroba není nijak složitá. Zapomeňte na návody a postupy, kde jsou třeba desítky věcí. Tato vám postačí jenom dvě. jako první budete potřebovat klasický papír o rozměrech A4. Ideální je zelená barva, ale klidně máte možnost zvolit třeba i bílou, zlatou, nebo červenou. Ty všechny se na Vánoce hodí. A dále už budete potřebovat jenom nůžky a je to.

Správné ohyby, střihy a vznikne stromeček

Obejdete se bez lepidla a jakýchkoliv dalších věcí. Stačí jenom, když budete papír ohýbat na těch správných místech, stejně jako když ho na správných místech nastřihnete a také přestřihnete. A je hotovo. Postupujte podle návodu níže a uvidíte, že to není absolutně nic složitého. Pokud máte děti, klidně je zapojte také. Můžete si být jisti, že tento postup bez problémů zvládnou. Abyste postup zvládli tak jak je potřeba, je vám k dispozici návod v podobě videa.

Je na vás, kam stromeček umístíte

Jakmile se vám povede jeden, jistě u něho nebudete zůstávat a pustíte se do výroby dalších. Můžete kombinovat nejenom různé barvy, ale můžete kombinovat také různé velikosti. A kam se stromečky dále? Můžete je doma kamkoliv postavit, stejně jako si je můžete někam pověsit, ale vhod mohou přijít i jako netradiční ozdoby na stromeček. Je jenom na vás, co zvolíte. My vám garantujeme, že rozhodně sklidí úspěch. Stejně tak můžete stromeček i někomu dát, třeba jako milou pozornost, která nahradí klasické vánoční blahopřání.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]