Jejich novorozená holčička se nepřestávala usmívat. Lékaři následně učinili děsivý objev

Fotografie: Shutterstock

Tuto holčičku si na první pohled úplně zamilujete. Vypadá totiž, že se neustále usmívá. Ale za vše může její vzácná nemoc.

Holčička narozená se vzácnou vrozenou anomálií okouzlila miliony uživatelů na sociálních sítích svým jedinečným rozkošným úsměvem. Ayla se narodila v prosinci 2021, a byla jí diagnostikována bilaterální mikrostomie, což je opravdu vzácný stav, který ovlivňuje estetiku a funkci dutiny ústní. Její ústní koutky nesrostly tak, jak by měly.

Pro všechny to byl velký šok

Aylini rodiče, Cristina Vercher a Blaize Mucha, dostali od lékařů zprávu, že tento stav se u holčičky rozvinul, ještě když bydlela v děloze. Její stav je dokonce tak vážný, že na celém světě je pouze 14 lidí, kteří mají tuto diagnózu. Rodiče do poslední chvilky netušili, že by s jejich holčičkou mohlo být něco jinak, a tím pádem to pro ně byl opravdu velký šok.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený CRISTINA KYLIE VERCHER (@cristinakylievercher_)

Rodiče holčičky dokonce mluví s lékaři o operaci, která by opravila její jedinečný úsměv. To může pomoci v tom, že bude mít funkční ústa, až bude starší. Nyní se ale malá Ayla stala hvězdou na instagramu, protože její úsměv dokáže zlepšit den snad každému. A tak ji její maminka často fotí, protože si o to její fanoušci říkají.

Informují o jejím stavu

Její rodiče však na instagramu nečtou jen chválu a pěkné komentáře. Říkají, že těch negativních je vlastně stejně, jako těch pozitivních. Ze začátku to pro ně bylo těžké, protože pro každého rodiče je jeho dítě dokonalé a jen málokdo se vyrovná s kritikou. Přece jen, malé děti by se nikdy neměly kritizovat. Ale těm, kteří malé Ayle fandí, se snaží psát veškeré informace o jejím stavu.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]