5letá holčička plakala na celý autobus. Když cestující zjistili, co se jí stalo, ihned s ní vystoupili

Fotografie: Depositphotos

Na událost, která se odehrála v polském městě, obyvatelé jen tak nezapomenou. 5letá holčička postrádala v autobuse svou babičku. Když ji cestující našli, nevěřili svým očím.

V Rudě Śląské došlo k šokující události, kterou dodnes cestující autobusu číslo 141 nedokážou pochopit. Křik 5leté holčičky se rozezněl hromadnou dopravou. Dva z pasažérů zareagovali a rozhodli se malé dívce pomoc. Zjistili totiž, že měla nastoupit do dopravního prostředku se svou babičkou, ta ale nebyla nikde k nalezení, jak uvádí web Fakt.

Holčička plakala na celý autobus

Ze zadních sedadel autobusu se ozýval úpěnlivý pláč 5leté holčičky. Když k ní došli 2 cestující a zeptali se jí, co se stalo, nedokázala odpovědět, jak byla roztřesená a vyděšená. Nikde nikdo nebyl, dívka byla v autobuse zcela sama. Po chvíli pasažéři zjistili, že pláče, protože jí zmizela babička. Nebyla nikde k nalezení.

uvnitř autobusu
Fotografie: Freepik

Cestující se proto rozhodli s dívenkou vystoupit na nejbližší zastávce a vrátit se pěšky na předchozí stanoviště. Našli ji. Starší žena seděla na lavičce a nereagovala. Nejdříve dívčin doprovod dostal strach, že se ženě něco stalo, ale při bližším ohledání se ukázalo, že je pod vlivem alkoholu. Byla tak opilá, že si ani nevšimla, že postrádá svou vnučku.

Okamžitě kontaktovali policii

Muži, kteří vyvedli dívku z autobusu a pomohli ji její babičku najít, okamžitě informovali policii. Když strážníci dorazili na místo, přivedli ženu k vědomí a nakázali jí nafoukat do testeru na alkohol. Přístroj ukázal 2,5 promile alkoholu, jak uvádí server Goniec. Po chvíli na místo dorazil i otec holčičky a zároveň syn opilé ženy. Následující den se žena měla dostavit na policejní služebnu a vypovědět události z předchozího dne.

Ze zdánlivě obyčejné procházky se vyklubal nejdramatičtější den jeho života. Stal se z něj hrdina

Je možné, že bude čelit obvinění z nedostatečné péče o nezletilé dítě. Paradoxem je, že den, kdy měla žena vypovídat na policii, je zároveň Světovým dnem střízlivosti. Snad si z toho žena vezme ponaučení. Nadměrná konzumace alkoholu je nejen zdraví škodlivá, ale také nebezpečná, zvláště pokud se podnapilá osoba rozhodne sednout za volant. O kuriózní výmluvě, proč opilý muž řídil vozidlo, jsme již psali na SvětěKreativity.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*