Starý autobus se změnil v útulný a prostorný domov

I starý autobus může být místem, kde se dá bydlet. Tato rodina ho koupila, zrekonstruovala a nyní v něm žije. Kdo si myslí, že jde jenom o určité provizorní bydlení, ten je na omylu. Výsledek ukazuje, že jde o domov velice kvalitní. Vznikl přitom z důvodu nedostatku peněz, jelikož rodina neměla na koupi klasické nemovitosti a tak problém vyřešila tímto celkem netradičním způsobem.

Koupili starý autobus

Nejenom, že neměli na vlastní bydlení. Oni ani neměli na klasický život v nájmu. Ten sebral většinu jejich příjmů, potom bylo nutné zaplatit jídlo a další účty a rodině už toho moc nezbývalo. Bylo proto na místě tento problém nějakým aktivním způsobem vyřešit. A volba padla právě na tento krok, kdy se koupil starý autobus.

Kompletní proměna

Nakonec rodina pořídila starý autobus za 2 800 dolarů. A pustila se do práce. Renovace to byla náročná, ale už nyní je jasné, že rozhodně stála za to. Interiér autobusu se změnil k nepoznání. Už to není dopravní prostředek vozící lidi, ale jde o místo, které je skutečným domovem. Je v podstatě k nerozeznání od interiérů běžných nemovitostí.

Mají zde vše

I když se na první pohled může zdát, že starý autobus nabídne jenom malý prostor k využití, opak je pravdou. Nabídne místa velmi mnoho, a to jak pokud jde o celkový komfort života, tak pokud jde i o jednotlivé místnosti, které zde jsou. Ve starém autobuse je vše, co rodina ke spokojenému a také k plnohodnotnému životu potřebuje.

Uvnitř je útulno

Že se rekonstrukce autobusu skutečně povedla, to jasně dokládá i to, jak útulně interiér vypadá. Je skvělým místem k životu nejenom pro dospělé, ale je skvělým místem k životu také pro děti, které zde samozřejmě mají také svůj vlastní prostor. Kdo jejich domov vidí, ten jim závidí, jak skvěle si ho dokázali zařídit. Zvláště když se vezme v potaz, že základem byl dopravní prostředek.

Fotografie: Truly