V podrážce bot z druhé ruky našla mladá žena tajemnou obálku, která jí změnila život

Fotografie: MAKY.OREL / Creative Commons Zero / Public Domain Dedication

Nečekaný nález se podařil jisté mladé ženě, a to v botách, které si koupila po jiném majiteli. Se svým objevem se podělila na TikToku.

V nově pořízených botách z druhé ruky k ženě přicestovalo i jedno velké překvapení. Tlačící bota se totiž ukázala být zároveň tajným úkrytem pro pěkně naducanou obálku. Žena si potom nechala na sociálních sítích poradit, co by s ní měla udělat, informoval deník Mirror.

Fenomén zvaný second hand

Ekologie, šetrnost, udržitelnost, ale rovněž i úspora peněz, velký výběr nebo možnost nalézt nějaký poklad. Důvodů, proč nakupovat v second handu neboli obchodě z druhé ruky, je opravdu mnoho. Přestože věci už jednoho majitele původně měly, bývají obvykle zachovalé. A někdy je dokonce možné nalézt i úplně nové kousky ještě s visačkou. Nebo také něco ještě speciálnějšího.

Platforem, které nabízejí rotaci zboží mezi zákazníky, je nespočet. Za hranicemi naší země funguje třeba Depop, kde si pořídila boty i jistá mladá žena. Na první pohled dobře vypadající kecky ji nicméně po doručení mírně zklamaly. V jejich podrážce byla prasklina, jež se po rozevření zvětšila ve škvíru.

plíseň

Zájemcům o byt při první prohlídce ztuhla krev v žilách. Našli mrazivý vzkaz od předchozích nájemců

Nečekaný nález v podrážce

Jaké však bylo překvapení nové majitelky bot, když v tomto prostoru objevila ukrytou obálku. Bílá obálka obsahovala velký obnos peněz. Žena se se svým nálezem pochlubila na sociální síti TikTok, kde jí sledující dokonce radili, jak by s penězi měla naložit. Podle některých si je měla nechat, načež ženě i poradili, za co by je měla utratit.

dolarové bankovky
Fotografie: Freepik

Část jich ale podle webu Newly ženě sdělila, že by je měla vrátit původnímu majiteli bot. V neposlední řadě pár lidí vyjádřilo obavy o původu tak velké částky peněz. Jak se mladá žena nakonec rozhodla, bohužel nevíme, navíc její tiktokový účet byl od té doby zrušen. Nicméně podobný příběh o nalezených věcech v oblečení ze second handu si můžete přečíst na SvětěKreativity. Kožená bunda totiž ukrývala vzkaz.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*