Alexander je malý hoch, který si k Vánocům přál jedinou věc. Jeho nesobecké přání vám vžene slzy do očí

Fotografie: Depositphotos

Vánoce jsou časem klidu a míru, který by měl každý strávit se svou rodinou. Až zjistíte, co si pod stromeček přál malý Alexander, neubráníte se slzám.

Ať už jde o malé nebo větší děti, všechny mají rády dárky. Obzvláště na Vánoce, kdy si přejí nejrůznější hračky a jejich rodiče jim samozřejmě chtějí ve všem vyhovět. Malý chlapec jménem Alexander byl ovšem výjimkou. Pod stromeček si totiž nepřál žádnou hmotnou věc. Přál si jediné, a to aby se jeho milovaný otec, který byl součástí vojenské služby, zastavil během svátků domů.

Dárek byl naprosto nečekaný

Když byl Alexander zavolán ke stromečku, aby si rozbalil své dárky, nestačil se divit. Jako první totiž viděl obrovskou krabici zabalenou do krásného balicího papíru. Vám už musí být jistě jasné, co se v ní skrývalo, ale chlapec byl neskutečně překvapený, když se z bedny zničehonic vynořil jeho otec. Alexander byl štěstím celý bez sebe.

Fotografie Depositphotos

Chlapcova teta celou radostnou událost natáčela a prostřednictvím Twitteru ji sdílela s celým světem. Nahrávka s popiskem „Můj synovec si o pár dní dřív rozbalil dárek, který si jako jediný přál k Vánocům. Jeho reakce mě vzala za srdce.“ sklidila obrovský úspěch a vykouzlila úsměv na mnoha tvářích.

Video mělo mnoho fanoušků

Příspěvku zanedlouho dalo „to se mi líbí“ více než 807 000 uživatelů Twitteru a mnoho z nich připojilo i komentář. Jeden z nich patřil i herci, režisérovi a scénáristovi Johnu Krasinkému (známému např. ze seriálů Kancl a Kriminálka Las Vegas), který napsal: “Wow… wow… Tak tohle naprosto redefinuje Šťastné a veselé Vánoce.” 

Fotografie: Depositphotos

Malý Alexander není jediný

Na sociálních sítích můžete vidět velké množství videí, jako je právě to s Alexander a jeho otcem. Na světě totiž existuje mnoho rodin, jejichž příslušníci jsou součástí vojenské služby, a jejich nejbližší mohou jen doufat, že je během svátků alespoň na krátký čas uvidí. Mysleme tedy na tyto hrdiny s náročným zaměstnáním a přejme jim štěstí.

https://twitter.com/JayRayy7/status/1073734527942561792?s=20

Zdroj: CNN

 

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]