Vánoční dárky pro muže: Zapomeňte na ponožky a parfémy. Darujte emoce a vzpomínky

Fotografie: Vlastní

Hledáte vánoční dárek pro muže svého života, pro bráchu, taťku nebo třeba kamaráda? Zapomeňte na každoroční nudu. Zkuste něco jiného. Něco, co nadchne a zanechá v paměti nezapomenutelné vzpomínky. Tyhle zážitkové dárky rozhodně neskončí na dně skříně.

Adrenalinové dobrodružství pro akční muže

Pro muže, kteří milují vzrušení a dobrodružství, jsou adrenalinové zážitky jasnou volbou. Zbývá jen zjistit, co všechno má dobrodruh už za sebou, a co čeká na „to do“ listu.

Mezi nejoblíbenější dárky pro muže patří bungee jumping – v Česku si můžete skočit z 36 metrů, nebo rovnou ze 110 metrů. Záleží na odvaze. A co takový tandemový seskok padákem nebo let stíhačkou, která dokáže překonat rychlost zvuku?

Pořádná dávka relaxu pro vytížené pány

Na druhé straně spektra jsou muži, kteří touží po klidu a relaxaci. Pro ně jsou jako dělané zážitky, ze kterých dýchá klid a pohoda.

U kliďasů zabodujete s poukazem na wellness víkend v luxusním resortu, voucherem na jednu z řady masáží, nebo třeba pobytem v pivních lázních, kde kromě pohody ve vyhřáté vaně čeká na čepu neomezené množství vychlazeného pivečka. S takovým dárkem jim dopřejete čas na sebe a možnost oddechnout si od stresu a náročného pracovního tempa.

Zážitky za volantem nebo řídítky pro milovníky svižné jízdy

Pro milovníky dynamické jízdy se nabízí hned několik zážitkových dárků. Záleží, jestli ocení terén, asfalt, volant nebo řídítka. Na výběr jsou lahůdky jako jízda na okruhu v nejznámějších supersportech, stejně jako pořádný offroad na čtyřkolkách. V každém případě to bude jízda!

Fotografie: Vlastní

Nezapomenutelné zážitky pro věčné kluky

Někteří muži si svou dětskou hravost udržují až do dospělosti. Podpořit ji můžete dárky v podobě paintballové bitvy, jednou z řady únikových her, nebo třeba splněným dětským přáním. Je libo zasednout do kabiny bagru a užít si pořádné bagrování? A co třeba zkusit řídit legendární Velorex?

Největší československá zážitkovka Adrop.cz nabízí přes 800 zážitkových dárků. To by bylo, abyste nevybrali.

Zážitkové kurzy, ze kterých si odnesou nové dovednosti

Oblíbené zážitkové kurzy jsou ideálním dárkem pro muže, kteří mají zájem naučit se nové dovednosti. To může zahrnovat kurzy vaření s renomovanými šéfkuchaři, lekce golfu, kurz sebeobrany, nebo dokonce kurzy pilotování. Tyto zážitky jim umožní rozvíjet schopnosti a získat nové dovednosti.

Kulinářské zážitky pro nenapravitelné gurmány

Pánové, kteří mají rádi dobré jídlo a pití, ocení zážitky spojené s kulinářskými radovánkami. Jako skvělý gurmánský dárek funguje například degustace jídla či vybraných druhů alkoholu. Stejně tak ale potěší i třeba prohlídka pivovaru s následnou ochutnávkou.

Už máte vybráno? Ať už zvolíte adrenalinová dobrodružství jako je tandemový seskok, relaxační pobyt nebo nové dovednosti v podobě kurzu, zážitkové dárky zanechají vzpomínky na celý život.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*