Věnujte vašemu mazlíčkovi dárek z lásky

Pro většinu lidí nejsou domácí mazlíčci jen němými přáteli, kterým mohou svěřovat svá tajemství beze strachu, že je někomu prozradí, ba naopak je považují za plnohodnotné členy rodiny, kterým je potřeba dávat stejné množství lásky jako například dětem. Jestliže i do vašeho života vstoupila němá tvář, určitě jste si ji zamilovali a nyní pro vás představuje neodmyslitelnou součást vašeho života. Každý milující majitel ať už psa, kočky nebo jiného mazlíčka, chce svému čtyřnohému kamarádovi dopřávat jen to nejlepší, rozmazlovat jej, dělat mu radost a dávat tolik lásky, kolik od něho dostává. S blížícími se nejkrásnějšími svátky v roce si mnoho lidí láme hlavu, co mazlíčkům nadělit pod stromeček. Jestliže i vám chybí nápad, nechte se inspirovat následujícími řádky!

Neobyčejný dárek od srdce!

Koupit psovi kost nebo kočce novou misku na žrádlo dokáže k Vánocům vymyslet úplně každý. Pravda je taková, že možností pro výběr klasických dárečků je celá řada a každý jistě dokáže najít takový, který bude vyhovovat nejen jemu, ale především jeho čtyřnohému příteli. Možná vás ještě nenapadl ten pravý dáreček, kterým byste vašeho mazlíčka chtěli letos potěšit – a proto pro vás máme šikovný tip, který míří přímo od srdce! Placky na obojek s gravírováním udělají radost nejen vám, ale především oné němé tváři, které se tento dáreček rozhodnete věnovat.

Každému dle jeho gusta!

_vyr_10kost-mala-1Nezáleží na tom, zda váš život naplňuje láskou roztomilá kočička nebo přítulný pejsek – každé zvíře si zaslouží pozornost, laskavou péči a především lásku. Jak je známo, zvířata nám umí opětovat city i pozornost, proto pamatujte, že kolik lásky svému zvířecímu příteli dáte, tolik se vám jí od něho vrátí. Zatímco placky pro kočičky můžete pořídit v pro ně typických tvarech – jako je například rybička nebo kočičí tvar hlavy, placky pro pejsky mohou mít tvar oblíbené kosti na hraní. Vašemu chlupatému mazlíčkovi tak můžete vybrat přesně takový kousek, který jej dokonale vystihne.

Pečlivá výroba s příběhem

Tento dárek není jen tak ledajaký. Placky se vyrábí ručně a vy si můžete nechat vyrobit placku přesně podle svých představ. Pomocí techniky zvané glavírování můžete nechat na placku napsat jakýkoli text – například jméno mazlíčka, datum jeho narození, nějaký vzkaz nebo klidně vyznání lásky. Stejně tak můžete zaslat fotografii vašeho kamaráda, která se následně na placku přenese a zvíře si tak bude moci na krku nosit svou vlastní podobiznu. Je to dárek věnovaný z lásky – dárek s příběhem, o kterém rozhodujete vy!

Obrázek: darujzlasky.cz

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]