Paní Beáta přežila klinickou smrt. Z „druhé strany“ se vrátila s odpovědí na otázku posmrtného života

Fotografie: Goddard Space Flight Center Multimedia and Visualization / Creative Commons / Attribution 2.0

Každého zcela jistě někdy napadly různé možnosti, jak probíhá život „na druhé straně“. Touto zkušeností si prošla Polka, která zažila klinickou smrt a svůj příběh vyprávěla v televizním pořadu.

Małgorzata Rogalska si v polském televizním pořadu povídala s Beatou, která zažila klinickou smrt ve věku 17 let. Stalo se tak v důsledku dopravní nehody, jež vedla k zástavě srdce a následnému usmrcení. Svědkové dopravní nehody se pokoušeli ženu několik desítek minut oživovat, avšak marně. Je tedy možné, že si potřebovala projít nějakým posmrtným cyklem, než se ji konečně podařilo vrátit zpět k životu.

Co zahlédla v posmrtném životě?

Beata si následně několik dní poležela v nemocnici, ale nyní již po několika letech vypráví svůj příběh. V televizním pořadu podotkla, že skutečně byla na „druhé straně“. V tu chvíli byli přísedící v pořadu zvědaví, co zde mimo realitu prožila. Beata odpověděla: „Inu, ztratila jsem vědomí a následně jsem padala do černého tunelu. Ten pád mi připadal jako nekonečný, než se mi zčistajasna objevila půda pod nohama. Pak už následovala jen realita, kterou jsem zpočátku vůbec nevnímala.

Setkala se snad s Bohem?

Na závěr dodala, že když ji vezli do nemocnice, opět se záchranářům začala ztrácet. Netušila, jestli se v tu chvíli jednalo o sen, nebo jen úplně jiný svět, ale nic krásnější nikdy neviděla. Ten svět, ve kterém se ocitla, byl plný nejkrásnější architektury a vegetace, co kdy viděla. Poté spatřila světlo, jež se postupně začalo tvořit v osobu. „Rozhovor mě měl povzbudit, uklidnit a přesvědčit, že ať učiním jakékoli rozhodnutí, ať se vrátím, nebo zůstanu, je to absolutně jen na mně,“ řekla Beata do televize.

Nadále zkoumá otázku života po smrti

Když se žena probudila v nemocnici, lékaři u ní jen udiveně stáli a pacientce řekli, že se s ničím takovým ještě nesetkali. Samotná klinická smrt trvala jen několik minut, ale celá událost Beatu kompletně změnila. Po přežití klinické smrti se žena rozhodla začít toto téma zkoumat a hodlá mu věnovat zbytek života.

Lékaři konstatovali smrt 76leté ženy. Po několika hodinách se probudila v rakvi

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]