Viktorie cítila 2 dny nesnesitelnou bolest v uchu. Na pohotovosti málem omdleli z toho, co jí našli v uchu

Fotografie: Depositphotos

Žena trpěla dlouhé 2 dny nesnesitelnými bolestmi ucha a hlavy. Když se jí manžel podíval do ucha, okamžitě vyrazili na pohotovost. V uchu se jí usídlil nezvaný host.

Britka Victoria Price trpěla 2 dny velkými bolestmi v uchu. Byly tak silné, že ji vystřelovaly až do hlavy, což způsobilo další komplikace. Nemohla ve svém každodenním životě vůbec fungovat, proto se rozhodla nečekat a vyhledat pomoc lékaře. Když dorazila na pohotovost, zdravotnický personál byl v šoku, když zjistil důvod jejích problémů.

Žena přemýšlela nad všemi příčinami

Podle deníku The Mirror byli zaměstnanci nemocnice šokováni, když zjistili, co vedlo k Victoriinu nepohodlí v uchu. Žena uvedla, že se jen pár dní zpět koupala v moři na pláži Newton Beach, která se nachází v jižním Walesu. Když se vrátila domů z plavání, začal tento nesnesitelný kolotoč bolestí.

„Když jsem se vrátila domů z pláže, vykoupala jsem se. Ale když jsem byla hotová, ucítila jsem prudkou bolest v uchu, bylo to naprosto nepopsatelné. Přemýšlela jsem, jestli mám v uchu vodu, jestli jsem si tam něco nezapíchla nebo jestli mi nepraskl bubínek. Tak jsem si dala do ucha vatu, což na chvíli pomohlo, ale bolest přicházela a odcházela během noci,“ vyprávěla Victoria.

Fotografie: Pexels

Victoria se bála infekce

Druhý den šla Victoria normálně do práce. Ale bolest byla nesnesitelná, měla pocit, jako kdyby jí někdo stříkal vodu do ucha. Takto to pokračovalo celý den. Večer před spaním požádala manžela, aby se jí podíval do ucha, jestli tam není nějaká známka infekce. Muž vykřikl šokem: „Je tam něco čivého.“ Dvojice okamžitě vyrazila na pohotovost.

Sestra Sarah Gaze byla jednou ze zdravotnic, kdo Victorii vyšetřoval. Svou fobii musela překonat, když zjistila, že jde o velkého pavouka, který se zabydlel ve Viktoriině uchu. „Pavouk byl vidět ve Victoriině zvukovodu, takže jsme ho rychle dostali ven, ale byl velmi živý a hodně se svíjel. Byl velký, dvakrát větší, než jsme si původně mysleli,“ říká Sarah. „Victoria byla opravdu silná, mnohem statečnější než já.“ Předpokládá se, že pavouk pochází z pláže, kterou Victoria navštívila před několika dny.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*