Vizuální test určí, jaký je váš aktuální mentální věk. Zabere jen pár minut

Fotografie: ImgurPhotos

Celá řada lidí tvrdí, že se na svůj věk necítí. Také popíráte čas a stále ve vás dříme mladistvost a „vnitřní dítě“? Tento vizuální test vám prozradí, jak jste na tom se svých psychologickým věkem ve skutečnosti. Zadívejte se na obrázek po dobu deseti až patnácti sekund a řekněte, kolik jste viděli lvic a lvů. Výsledek mnohé napoví.

Spatřili jste jednoho až čtyři lvy a lvice?

Fotografie: ImgurPhotos

Pokud jste po soustředění se na obrázek zaznamenali pouze jednoho až čtyři lvy a lvice, znamená to, že váš psychologický věk se pohybuje mezi 25 až 30 lety. Jste tedy velice mladistvým a energickým člověkem, navzdory tomu, že je vám ve skutečnost více.

Vlastně se z výsledku můžete plně radovat, protože vás nikdy stáří nedostane, alespoň tedy do duševní. Avšak duch a tělo spolu plně souvisí, tudíž vám vitalita vydrží ještě mnoho let.

Výklad pro ty jedince, kteří uviděli na obrázku 4 až 6 lvů a lvic

Fotografie: Shutterstock

V případě, že jste se při počtu lvů a lvic na obrázku zastavili na čísle 4 až 6, váš psychologický věk je odhadován na 30 až 40 let. Dali byste se definovat jako klidní, vyrovnaní a přátelští lidé. Snažíte se udržet si rovnováhu těla i ducha.

Rodina je pro vás pravděpodobně tím nejdůležitějším, stejně jako udržování vřelých vztahů s okolím. Můžete být spokojení se svým životem. Nejspíš vám ke štěstí nic neschází.

Na obrázku jste našli 6 až 10 lvů a lvic?

Fotografie: ImgurPhotos

Ti, co našli na obrázku více jak šest šelem a méně jak deset, jsou v duši jakýmisi vyzrálými čtyřicátníky. Váš psychologický věk je tedy odhadován na 40 a více let. Již jste se usadili a máte rádi kolem sebe klid, pořádek a pohodlí.

Vše, co děláte, by mělo být dobře naplánované. Nemáte rádi překvapení a potrpíte si na dochvilnost. Je s vámi zřejmě spjatá i určitá moudrost a lidé k vám mohou chodit pro rady. Kromě jiného potřebujete dostatečný odpočinek, abyste jak se říká „dobili baterie“.

Věčně mladí, to jsou ti, co uvidí na obrázku více jak deset lvů a lvic

Fotografie: ImgurPhotos

Deset až dvanáct šelem spatří na obrázku lidé, kteří jsou věčně mladí ve své duši. Jejich psychologický věk by se dal odhadnout na méně jak 25 let.

Takoví jedinci jsou upřímní, vstřícní, ale také velice nepředvídatelní, co se týká myšlenek a chování. Pozor také na lásku. Věční mladíci a mladice mohou trpět více než obvykle při neúspěšných partnerských vztazích.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]