Zábavný optický test, který prověří vaše schopnosti. Jen opravdu bystrý člověk najde na obrázcích objekty, které na ně nepatří

Fotografie: Depositphotos

Zkuste s námi otestovat vaše vnímací schopnosti. Je docela dost možné, že překvapíte sami sebe tím, jak vám to půjde.

Hádanky a testy na obrázcích jsou nejen zábavnější než psané, ale také pomáhají vaší mysli, aby začala pořádně pracovat. Není divu, že jsou čím dál více oblíbenějším koníčkem. V tomto testu, který jsme si pro vás připravili, bude důležitá vaše pozorovací schopnost a kritická mysl. Tak schválně, zvládnete to?

První obrázek

Jak rychle rozeznáte a odhalíte vetřelce? Jen málo lidí to zvládne pod patnáct vteřin, budete mezi nimi? Na prvním obrázku můžete vidět velké množství sobů, ale je tam také jeden vetřelec, který se mezi ně snaží zapadnout. Když se na obrázek zadíváte pozorně, určitě ho uvidíte. Tak můžete začít.

Fotografie: CanvaPhotos/Edit

Druhý obrázek

Na tomto obrázku uvidíte hodně krokodýlů, ale nachází se tam také jedno odvážné zvířátko, kterému se docela dobře povedlo zapadnout mezi ně. Schválně, jak dlouho vám bude trvat, než ho najdete.

Fotografie: CanvaPhotos/Edit

Třetí obrázek

Tak co, jak vám to zatím jde? Rozhodně to nevzdávejte, pokud si nevíte rady, níže uvidíte řešení všech obrázků. Pamatujte na to, že mysl se vzdává, jen když jí to řeknete.

Určitě se vám podaří najít všechny vetřelce, jen to chce se trošku zamyslet. Tak pojďte na poslední obrázek, na kterém se do stáda ovcí také dostal jeden vetřelec.

Fotografie: CanvaPhotos/Edit

Řešení prvního obrázku

Pokud se vám podařilo vetřelce najít, gratulujeme. Těm méně šťastným prozradíme, že jedno ze zvířátek není sob, ale žirafa, která je popravdě docela jednoduchá k nalezení. Nachází se na čtvrtém řádku jako třetí v pořadí.

Fotografie: CanvaPhotos/Edit

Řešení druhého obrázku

Ani u tohoto obrázku nebylo zase tak složité vetřelce najít, i když se to zpočátku mohlo zdát nemožné. Jakmile ale na sedmém řádku uvidíte místo krokodýla ještěrku, nebudete chápat, co vám na jejím nalezení trvalo tak dlouho.

Fotografie: CanvaPhotos/Edit

Řešení třetího obrázku

Řešení tohoto obrázku bylo opravdu nejsložitější, protože do stáda se nedostalo jiné zvíře, ale pouze ovečka otočená na jinou stranu než ostatní. Nachází se na sedmém řádku a pokud jste ji našli, tak vám moc gratulujeme.

Fotografie: CanvaPhotos/Edit

Zdroj: YourTango

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]