9 očí – 9 osobností: Rychlý test vám prozradí, co jste o sobě dosud netušili

oko test osobnosti
Fotografie: Adyrna

Jednoduchý osobnostní test, jehož výsledek se dozvíte během několika sekund. I tak by se dal definovat následující obrázek, díky kterému se o sobě dozvíte více, než čekáte.

Tento test není nijak složitý. Stačí se podívat na obrázek, na kterém se nachází celkem 9 kreseb očí a vybrat si tu, která je vám na první pohled nejbližší. Tato volba dokáže odhalit nejen vaše silné a slabé stránky, ale prozradí na vás také to, jak vás vnímá vaše nejbližší okolí. Jste připraveni vydat se na cestu, která vede až do vaší duše?

Podívejte se pozorně na obrázek a vyberte

Prvním krokem, který je zapotřebí udělat, je pozorně si prohlédnout následující obrázek a vybrat si jedno oko. Ideálním postupem je nad obrázky příliš nepřemýšlet, prostě vybrat ten, který vaše intuice a vnitřní já určí jako první. Jakmile je vaše volba jasná, není nic jednoduššího než se podívat, co o vás zvolené oko vypovídá.

oko test
Fotografie: Adyrna

Obrázky z prvního řádku

Pokud vaší volbou byl obrázek číslo 1, jste člověk extrovertní povahy, ale zároveň velmi citlivý. Vaše druhé jméno je laskavost a téměř nikdy nemluvíte o svých problémech, abyste neznepokojovali své blízké. Obrázek číslo 2 volí člověk svědomitý se zájmem o dobrý první dojem. Jejich kladnou stránkou je, že rádi pomáhají ostatním a důrazně vystupují proti nespravedlnosti. Člověk volící oko č. 3 se obává budoucnosti a žije v neustálé nejistotě. Všude hledá problémy a tam, kde nejsou, je schopný si je vymyslet.

oči test
Fotografie: Adyrna

Obrázky z  řádku druhého

Pokud bylo vaší volbou oko č. 4, vaše duše je filozofická. Vaším koníčkem je hluboké dumání a hledání smyslu života a bytí. Jste člověk velmi uzavřený a nerad ukazujete emoce nebo city. Pětku si vybere člověk tajemný, který často podléhá změně nálady. Moc často se nevyjadřuje, je spíše skrytým pozorovatelem. Naopak oko číslo 6 vypovídá o člověku komunikativním, emocionálním a citlivým. V těchto lidech je snadné číst, mají takzvaně srdce na dlani.

Szondiho test ukáže, jaké jsou vaše skryté vlastnosti. Stačí vybrat osobu, které se nejvíce bojíte

oči test
Fotografie: Adyrna

Řádek třetí, tedy poslední

Pokud vaše sympatie získalo ohnivé oko, svědčí to zároveň o vaší ohnivé povaze. Definicí takového člověka je vášeň a energičnost. Nevýhodou ale bývá, že takto zběsilé jsou i myšlenky ve vaší hlavě. Oko číslo 8 volí typický excentrik, člověk milující riziko a neobvyklé situace.

oči test
Fotografie: Adyrna

Poslední oko vypovídá o člověku s výborně vyvinutou intuicí, který se nestydí za svoji empatii. Jedná se o člověka velmi citlivého na pocity druhých, ale zároveň také dokonalého manipulátora.

Zdroj: Adyrna

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]