4letý chlapec napsal vtipnou poznámku na účtenku. Pobavil číšníka v restauraci a ztrapnil svého otce

Fotografie: Depositphotos

Tento malý chlapec napsal vtipnou poznámku na účtenku, když jeho otec šel po zaplacení účtu na záchod. Číšnici na tento den pravděpodobně nezapomenou.

Děti mnohdy dokážou být až příliš výmluvné nebo obecně dělají věci, kterými nevědomky ztrapní své rodiče, ale zároveň pobaví společnost. Vtipným příkladem je tento 4letý chlapec ze skotského Edinburghu, jenž rozesmál číšníky svou upřímnou poznámkou. Tu totiž napsal na účetní lístek, když šel jeho otec po zaplacení na záchod vykonat svou potřebu.

Vtipná poznámka

Ve skotském hlavním městě Edinburghu v restauraci Woodland Creatures čekalo číšnický personál velmi vtipné překvapení, když našli účtenku s intimní informací o otci 4letého chlapce. Ten si šel užít během večera spolu se svou rodinou dobré veganské jídlo, ovšem jakmile se všichni najedli a dostali účet, stalo se něco velmi vtipného. Jakmile totiž otec zaplatil účtenku, rozhodl se ještě před odchodem rychle navštívit toaletu.

Zatímco však vykonával svou potřebu, mladý chlapec se rozhodl vzít tužku a tuto skutečnost napsat na lístek, aby upozornil číšníky, co se s ním stalo a kde nyní je: „Táta musel jít vykonat potřebu.“ Když rodina opouštěla restauraci, číšník Carlos si vzkazu všiml a s úsměvem na tvářit se rozhodl pochválit chlapce za jeho rukopis. „Právě když odcházeli z restaurace, ke svému překvapení jsem našel plně čitelný vzkaz od mladého chlapce,“ řekl Carlos

Pobavil celý internet

Číšník tedy doběhl otce na odchodu a předal mu tento dopis. Ten však zrudl a nevěděl, jak se má v této chvíli zachovat. Ačkoliv byl na svého syna pyšný za to, jak krásně napsal dopis, a měl potřebu ujistit personál, že je vše v pořádku, jímala ho zloba, protože šlo o poměrně intimní záležitost. Naštěstí to však vzal s nadhledem a nakonec se všichni, včetně personálu, zasmáli. Okouzlující rukopis čtyřletého dítěte s lehce tajemným poselstvím se posléze rozšířil internetem jako lavina.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Woodland Creatures (@woodlandcreaturesbar)

Zaměstnanci k této záležitosti sdělili, že lístek byl překvapivě čitelný na to, že ho psalo 4leté dítě, což si žádalo uznání. Jeho otce to však zprvu znepokojilo, protože už nechtěl být spojován s touto záležitostí. Dopis se však stejně dostal na sociální sítě, kde si získal obrovskou oblibu a zároveň také kritiku. Někteří lidé ho komentovali vstřícně, jiní naopak. Je ovšem jasné, že personál restaurace na tento zábavný den pravděpodobně nikdy nezapomene.

Zdroj: Mirror

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*