Vyberte si jednu z ženských postav a poznejte skryté vlastnosti své osobnosti. Prozradí to, co vám celá léta uniká

Fotografie: Freepik

Každé ženské tělo je jiné a originální. Rozlišujeme však několik typů, které se od sebe liší podle oblasti, kde se nejčastěji ukládá tuk, a způsobuje tak rozdílné proporce.

Co způsobuje ukládání tuku na těle ženy? Lze s jistotou říci, že hlavním aktérem jsou čarovné genetické dispozice. Pokud ovšem tento aspekt vnímáme, lze s tím do jisté míry něco dělat a udržovat své tělo krásné a tvarované. Existuje však několik rysů dámské postavy, podle kterých lze určit povahové vlastnosti. Prohlédněte si obrázek a najděte postavu, která dotyčnou vystihuje nejlépe, a zjistěte o ní co nejvíce vlastností.

Fotografie: CanvaPhotos

Ženy v červeném a modrém oblečení

Vystihuje váš či vaši ženu právě postava s číslem jedna? Pokud ano, daná žena je trpělivá a spolehlivá. Ráda se směje a nerada pláče, snaží se procházet životem vždy s úsměvem a vyhýbá se negativním lidem. Jelikož taková žena vidí vše pozitivně, je těžké ji rozhněvat. Ale pokud ji někdo přece rozčílí, věřte, že toho bude patřičně litovat. I tak je ale spolehlivou a věrnou partnerkou. 

Fotografie: Phxhere

Žena s číslem dvě má ráda módu a eleganci. Miluje, když může mít poslední slovo, ale vždy s každým jedná laskavě a mile. Je komunikativní a ráda poznává nové lidi. Pokud vidí někoho smutného, vždy se snaží pomoci. Ale pozor, i když tato žena ráda pomáhá, je velmi zranitelná, a i ona někdy potřebuje pomoci. A pokud někoho miluje, je to z celého srdce.

Žena ve fialovém, v šortkách a džínách

Žena ve fialovém je romantická, skromná a nekonfliktní osobnost. Jestliže nastane nějaký problém, nejedná impulzivně, ale mírumilovně, a vždy se snaží, aby se s každým domluvila a našla klidné řešení. Vždy se ze všech sil snaží vyhnout hádkám. Také nemá problémy přiznat pravdu a někoho pochválit. A to každého, kdo si to zaslouží. Nevýhodou je, že sama potřebuje pomoci se zvýšením sebevědomí. 

Fotografie: Pixabay

Žena s ideální postavou přesýpacích hodin je přímočará a pracovitá. Ráda cestuje a nic nového jí není cizí. Nesnese, když jí někdo lže nebo když se v jejím blízkém okolí nachází nějaký pokrytec. Pokud to jen jde, takovým lidem se vyhýbá. Poslední dáma v džínách je obětavá a vůdčí typ. Nedělá jí potíže vystoupit z davu a promluvit. Takové ženy jsou ideálními matkami.

Zdroj: VeryWellMind