Vybraná žena z obrázku prozradí, jaké jsou vaše skutečné vlastnosti

Podívejte se na obrázek a zvolte, jaká žena vás nejvíce přitahuje. Zjistíte své skutečné vlastnosti. Takové, které lze využít v seznamování. Ve 20 letech je velmi snadné se seznamovat, protože člověk je ovládán pozitivními vlastnostmi a emocemi. Navíc má neustálou touhu seznamovat se s novými lidmi. Hlavně chlapci a ženy zažívají v tomto období hotový ráj. V pozdějším věku už to tak snadné není, neboť člověk už může být zatížen svou minulostí, která mu v seznamování může bránit.

V mládí je seznamování snadnější

Stáří ovšem přináší také zkušenosti, které mohou mít na seznamování významný vliv. Například pokud jste byli někdy ve vztahu zklamáni, či frustrování, bude se vám nové přátelství navazovat hůře. Znamená to, že bude k novým lidem méně otevření. Při seznamování mnohokrát hledíme na pozitivní a negativní stránky dotyčné osoby. S negativní osobou se nikdo moc přátelit nechce, ale s pozitivním člověkem, kterým je sympatická žena je to něco jiného. Z toho důvodu je to v mládí jednodušší, neboť většina mladých oplývá pozitivními rysy a vlastnostmi.

Vybraná sympatická žena všechno prozradí

V dnešním článku vám přinášíme osobnostní test, který vám prozradí, zda jste spíše negativní, nebo spíše pozitivní. Jediné, co musíte udělat, je vybrat ze zadní strany tu ženu, která vám i po otočení bude připadat nejatraktivnější. Je to velmi jednoduché, stačí se podívat na obrázek a vybrat. Jedna je hezčí než druhá, ale pozor, výběr na vás mnohé prozradí.

Ženy s čísly 1 až 2

Pokud jste si vybrali za nejatraktivnější a nekrásnější ženu číslo 1, pak jste uvolněnou a sebevědomou osobou, která se ničeho nebojí. Vždy v pohodě řešíte i ty nejnáročnější úkoly. Jste odvážní a rádi se s nadšením pouštíte do nových projektů. Jste otevřený a cílevědomý člověk, který ví, co od života chce.

V případě, že jste si vybrali ženu číslo 2, jste společenskou osobou, která snadno navazuje nová přátelství. Možná jste někdy trochu naivní, ale to nevadí. Žijete s lehkostí, která nikoho neobtěžuje. Rádi se smějete a povzbuzujete ostatní. Pozitivní myšlení je vaše silná stránka, ale pozor na špatnou náladu.

Žena s číslem 3

Pokud jste vybrali ženu s číslem 3, jste spíše skromná osoba, která je navíc trochu plachá. Dokážete se toho zbavit, ale potřebujete čas. Navíc dokážete být velmi milou společností. Vynikáte laskavostí, a vyhýbáte se konfliktům. Vaší silnou stránkou je také empatie a pomoc druhým. Velmi důležitá je pro vás harmonie těla a ducha, z toho důvodu někdy vyžadujete samotu.

Ženy s čísly 4 a 5

Pod ženou č. 4 se skrývá romantická a emotivní osobnost. Většinou posloucháte spíše své srdce než svou mysl, a proto se nebojíte překážek, které mohou být na cestě k vašim cílům. Jste hrdí a rádi žijete v harmonii se sebou samým. Jste otevřený a sociální člověk, který pomáhá všem, kteří to potřebují.

Pod pátou ženou se skrývá nezávislá osoba, která vytrvá ve všem. Sami si stanovujete cíle, a nemáte problém je změnit či upravit. Jste sebevědomá a nezávislá osoba, která pomoc od druhých téměř nepožaduje. Navíc jste velmi tvrdohlaví, takže je těžké vás o něčem přesvědčit. Neradi se otvíráte druhým, a proto se obklopujete jen nejvěrnějšími přáteli.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]