Pokladní Martina se blíže podívala na jednu ze zákaznic a ve vteřině se rozbrečela

Fotografie: Enriquecornejo / Creative Commons / Attribution 2.0

Někteří rodiče musí pracovat tolik, že nemají dostatek času na děti. Dcera vymyslela šikovný plán, jak oslavit Den matek, aniž by si kdokoliv musel brát volno.

V životě každého člověka se občas může stát, že přijdou finanční potíže. V takových chvílích je potřeba začít více pracovat, aby měl člověk nakonec dostatek peněz na zaplacení všech závazků. Někdy je však rodič pouze jeden a musí uživit celou rodinu. Mnohdy je tak často v práci a nemá čas na nic jiného. Tato žena vymyslela pro svou pracující maminku velké překvapení, které nakonec skvěle vyšlo.

Rodiče musí vydělávat peníze

Jakmile se dva dospělí lidé rozhodnou, že budou mít dítě, musí myslet i na to, jak ho budou živit. I když se kolikrát člověku v životě daří a má dostatek financí, mohou přijít těžké časy, v nichž se musí začít šetřit a někdy také více pracovat. Své o tom věděla i maminka Veroniky Martina, která živila celou rodinu sama, a proto trávila většinu času v práci.

„Moje maminka Martina musí být většinu času v práci, jelikož živí celou rodinu sama a nikdo nám nepomáhá. Velice často si tak bere noční směny, aby dostala více peněz, a doufá, že se časem z finančních potíží dostaneme. Jelikož se blížil Den matek, chtěla jsem ji něčím překvapit. Bylo však těžké přijít na originální dárek, když jsme jí nemohli ani popřát, když měla být opět v práci,“ začala vyprávět Veronika, která se snažila vymyslet dobrý dárek pro svou maminku.

Veronika svou matku dlouho neviděla

„I když jsem svou matku neviděla 12 měsíců, jelikož už u ní nebydlím, věděla jsem, že na Den matek za ní musím přijet. Jednoho dne jsem si všimla nabídky od rozhlasového rádia a velmi mě zaujala. Napsala jsem jim tedy e-mail a domluvili jsme se, že společně mou matku překvapíme,“ řekla Veronika a pokračovala s vyprávěním.

Fotografie: Freepik

Překvapení přímo v práci

„Když nastal Den matek, přijela jsem do obchodu, kde má maminka pracuje, a stála jsem v jedné uličce. Měla jsem hrát, že si vybírám zboží, což nebylo nijak těžké. Jeden ze zaměstnanců rádia se napojil na rozhlas v obchodě a zavolal mou matku na pokladnu. Když procházela uličkou okolo mě, vůbec si mě nevšimla. Požádala jsem ji tedy o pomoc a ona ihned přispěchala, i když měla práci zrovna jinde,“ sdělila Veronika a vyprávěla dál.

„Trvalo jí to pouhých pár vteřin, než zaregistrovala, že jsem to já. Hned, jak si to uvědomila, byla trochu v šoku, smála se, ale poté začala plakat. Byla totiž velmi ráda, že mě po takové době vidí, a vůbec netušila, že dárkem na Den matek budu já sama. Řekla bych, že takové překvapení vůbec nečekala, a já se konečně mohla s maminkou po dlouhé době opět vidět,“ dovyprávěla Veronika, která byla šťastná, že vše vyšlo podle plánu.

Zdroj: Čtenářka – Veronika M.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*