Vynalézavé batole se dostane do ledničky za pomoci svého psa

Děti jsou velmi vynalézavé. Toto batole je toho jasným důkazem. Je až neuvěřitelné, co dokázalo. Psa použilo místo schůdků. A ten? Vypadá to, že si vše nechal líbit. Podívejme se ale na celý příběh popořádku. Batole je sice vynalézavé, ale má jeden velký problém. Tím je jeho výška.

Láká ho obsah ledničky

Jde o chytré batole, které velmi dobře ví, že právě v ledničce může najít celou řadu zajímavých dobrot a pochutin. Jak se k nim ale dostat, když tam nedosáhne? Je třeba nějakým způsobem improvizovat. Dobroty v ledničce jsou přece tak lákavá a byla by chyba se k nim nedostat.

Schůdky nejsou po ruce

Kdyby bylo alespoň něco, po čem se dá do lednice dostat. Nějaké schůdky, nebo cokoliv podobného. Nic takového doma ale není a klasická židle je stále velmi vysoká. Lákadel je ale v lednici více než dost, a tak je třeba se k nim dostat. A u toho se pochopitelně musí i trochu improvizovat.

Pomůže pes

Když není nic jiného po ruce, musí pomoci pes. Ten ukáže nejenom pořádnou sílu, když udrží batole, ale ukazuje i pořádnou dávku trpělivosti. Málokdo má doma psa, který by vydržel tolik, co tento. Dítě po něm totiž leze právě k obsahu lednice. Tedy k samotnému křídlu, které za pomoci psa celkem jednoduše otevírá.

Stojí na něm a vybírá

Tím tato komická situace, kterou vytvořil pes a batole rozhodně nekončí. Aby dítě lépe vidělo, co je v lednici a aby na to také lépe dosáhlo, tak neváhá a na psa se postaví. A stojí na něm. Je to až neuvěřitelné a kdyby celá situace nebyla zachycena na video, tak jí dost možná ani nevěříte. Inu podívejte se sami na to, čeho všeho jsou malé děti schopné, pokud mají po ruce domácího mazlíčka, který má až svatou trpělivost. Pokud máte doma také dítě a psa, kdo ví, co dělají oni. Možná i něco dost podobného.

Gepostet von Rob Herbert am Mittwoch, 14. Juni 2017