Po 10 letech manželství a 3 dětech si udělali test DNA. Výsledek ukázal, že jsou ve skutečnosti příbuzní

Fotografie: Veverve / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Manželství je pro mnohé lidi závazek na celý život. Vstupujeme do něj s osobou, kterou milujeme a chceme s ní strávit naše dny. Při plánování budoucnosti se často zamýšlíme i nad minulostí.

Výjimkou v tomto případě nebyl ani mladý pár ze Spojených států Amerických. Po deseti letech spokojeného manželství se Celin Quinones rozhodla dozvědět více informací nejen ze své, ale i z manželovy minulosti. Společně podstoupili testy DNA, aby zjistili více informací o svých předcích.

Šťastné a spokojené manželství, které rozvrátil výsledek testů

Pár byl v době podstoupení testů již 10 let spolu, společně také vychovávali 3 děti. Jejich manželství bylo šťastné a spokojené a pro mnohé sousedy v okolí také velkým vzorem. Nikdo z nich nepředpokládal, že by se mohlo objevit něco, co by harmonický vztah tohoto páru dokázalo narušit. Bohužel, výsledky testů DNA přinesly rodině nečekanou zprávu.

I přes to, že je podstoupili ze zcela jiných důvodů, jejich výsledek oba manžele skutečně překvapil. Aniž by něco takového čekali, najednou stáli před životním rozhodnutím, které ovlivnilo nejen jejich život, ale i životy jejich dětí. Z testů DNA totiž jasně vyplynulo to, že jsou ve skutečnosti v příbuzenském vztahu. Celin se před 10 lety nevědomky provdala za svého vlastního bratrance.

Jejich rozhodnutí šokovalo všechny v okolí

Pro oba manžele to byla nečekaná zpráva. Ale to, co následovalo, si předem nedokázal představit ani jeden z nich. Z nevinného testu se vyklubal životní problém, který museli vyřešit. Otázkou totiž zůstalo, jestli i nadále budou v manželství pokračovat, nebo ne. Velký vliv v tom hráli právě společní potomci, jimž nechtěli rozvracet rodinu. Naštěstí ani jedno ze tří dětí není nijak poznamenáno geneticky vztahem mezi rodiči.

@celinacquinonesI know it erks some people that we are still together plugging away! 🤣🤣🤣

♬ I Think I Like When It Rains – WILLIS

Oba manželé se tedy rozhodli, že svůj svazek neukončí, ale budou v něm pokračovat. Jejich rozhodnutí se však nesetkalo s pochopením. Svůj životní příběh sdíleli na sociálních sítích a právě zde se dočkali nečekané kritiky. Mnoho lidí odmítlo uvěřit, že o vzájemném příbuzenském vztahu nevěděli. Další se dokonce vyjádřili tak, že není normální, aby ve vztahu i nadále zůstávali. Manželé jsou ale šťastní a nehodlají ničit rodinu, kterou 10 let společně budovali.

Zdroj: Webniusy

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]