Vystoupení taneční skupiny ohromilo každého, kdo ho zatím viděl

Na světě je mnoho tanečních skupin, mnoho tanečních stylů, které vysloveně inspirují. Každý si v tom najde to své. Pokud se sejde větší množství stejně nadaných a nadšených lidí, se stejným cílem, pak dokážou věci, nad kterými zůstává rozum stát. Některá taneční představení jsou přímo monumentální.

Nemáme rozhodně na mysli žádné spartakiády, či podobné estrády. My vám přinášíme tohle dechberoucí video taneční skupiny Emerald Belles. Tato dámská taneční formace je přímo úchvatná a postará se o velký kulturní zážitek, to vám můžeme slíbit. A kdo jsou vlastně ti Emerald Belles?

Emerald Belles

Taneční skupina Emerald Belles je jedna z největších tanečních formací na světě. Čítá dohromady asi 80 až 100 dívek, které se ve skupině přirozeně obměňují. Vedoucí a trenérkou této dámské sestavy je Melissa Page, která kdysi sama vystupovala v podobných představeních a získala tak několik ocenění.

V Emerald Belles už žena působí neuvěřitelných 20 let. Dívky inspirovaly a inspirují nadále mnoho podobně smýšlejících a kreativních mladých lidí, kteří milují tanec. V této formaci se obvykle pohybují dívky ve věkovém rozmezí 14 až 18 let. Dívky získaly na různých celosvětových soutěžích mnoho ocenění.

Představení High Kick v podání Emerald Belles

Pokud se rozhodnete pustit si tohle představení ve videu, budete opravdu unešení. Lze jej snadno dohledat i na populárním kanálu Youtube. Slečny pro tuto formaci zvolily zajímavé modré overaly s velkým množstvím třpytek. Jejich oděv připomíná tak trochu vesmírnou uniformu, což ale koresponduje i s jejich představením, které je opravdu jak z jiné planety, a to pouze v dobrém slova smyslu.

Dívky jsou neuvěřitelně sladěné i v tom sebemenším pohybu. Efekt je dokonalý. Můžeme děvčatům jen pogratulovat, jak skvěle se s představením popasovaly. Tohle vážně stojí za shlédnutí. Dívejte se až do konce!

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]