Láska nezná hranic aneb Jak se 31letý muž dokázal zamilovat do 91leté ženy, kterou zároveň podvádí s jinou důchodkyní

Fotografie: Depositphotos

O lásce se říká, že kvete v každém věku. Je to pravda. Příběh jednatřicetiletého Kyla Jonese je toho dokladem. Jeho vyvolenou je totiž jednadevadesátiletá Marjorie McColová.

V minulosti i dnes se setkáváme s partnerskými páry, které mají do dokonalosti daleko. Dělí je třeba výškový rozdíl, což je případ herce Petera Dinklage a jeho ženy. Nebo větší věkový rozdíl, jako tomu bylo u zpěvačky Céline Dion a jejího manžela René Angelila. Ale co to je 26 let oproti tomu, jaký je rozdíl věku mezi Kylem Jonesem a Marjorie McColovou. Je dělí celých šedesát let a nezdá se, že by to bylo nějak na škodu.

Když si mladší muž najde starší ženu

V době, kdy padají nejrůznější společenská tabu, se už nedivíme ani párům, kdy muž je výrazně mladší než jeho partnerka. V našich končinách je tomu například u herečky Hany Gregorové, která si po smrti manžela Radka Brzobohatého našla mladšího přítele.

Fotografie: Pixabay

Maximálně jsou tak soustem pro všudypřítomný bulvár, protože se jedná o mediálně známou osobnost. V běžném životě nesourodý pár unikne pozornosti tisku a zdrojem klepů bude jen pro nejbližší okolí.

Jak se Kyle seznámil s Marjorie

K seznámení budoucích partnerů došlo v knihkupectví, kde rozvedená Marjorie pracovala. Sem jednou Kyle zavítal. Slovo dalo slovo, vyměnili si telefonní čísla, a tak začal vztah, který je stejný jako ostatní s tím rozdílem, že muž má o nějakou desítku let méně let než žena. Marjorie si pochvaluje zejména to, že Kyle je k ní pozorný, a to ji činí šťastnou. A klape jim to i v intimní oblasti.

Kyle nezůstal jen u jedné ženy

Kyle Jones se netají tím, že je na starší ženy. Líbí se mu jejich vrásky, a protože není zastáncem estetické plastické chirurgie, nevadí mu ani zralé ženské tělo s ochablou pokožkou.

Kromě Marjorie Kyle udržuje vztah ještě s 68letou Annou Rolandovou, s níž se seznámil na on-line seznamce. Ženy o sobě navzájem vědí a vztahům to nijak nebrání, i když se přirozená žárlivost také objevila. Ale řekněte, které starší ženě by nelichotil zájem výrazně mladšího muže?

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]