Znamení zvěrokruhu, u nichž se předpokládá alespoň jeden rozvod za život. Doufejte, že mezi ně nepatří i to vaše

Fotografie: Freepik

Podle svého znamení zvěrokruhu o sobě můžeme zjistit spoustu věcí. Například i to, zdali nás v našem životě čeká rozvod.

Rozvod je mnohem častější, než si lidé myslí. V dnešní době až 40% párů projde rozvodem, což naznačuje, že téměř každý druhý vztah, bez ohledu na znamení zvěrokruhu, ve kterém se partneři narodili, je předurčen ke konci. Ovšem někteří jedinci jsou kvůli planetárním aspektům v jejich horoskopu narození náchylnější k alespoň jednomu rozvodu za svůj život.

Býci potřebují bezpodmínečnou lásku

Býci touží po jediném, stále chtějí, abyste je milovali a odpouštěli jim jejich hříchy. Z toho důvodu často lžou, nechtějí totiž riskovat, že je přestanete milovat za něco, co udělali. Pravda tedy pro ně nepřichází v úvahu. Nejhorší ale je, že nejčastěji klamou sami sebe, věří, že je vše v pořádku, i když není, neradi si připouštějí krutou pravdu.

Fotografie: Pixabay

Aby se s takovou situací Býci vypořádali, musí podstoupit riziko, že budou zranitelní pro lásku. Musejí se naučit být sami sebou a zjistit, zdali je druhá osoba skutečně miluje takové, jací jsou. Nesmírně je to očistí.

Blíženci často mění svůj názor

Blíženci jsou velice proměnlivé znamení, což znamená, že často mění svůj názor. Mají problémy s rozhodováním, včetně volby, kdo je udělá šťastnými. K jejich nerozhodnosti se také přidává silný idealismus, bohužel málokdy berou život realisticky, spíše fantazírují a hledají dokonalost.

Fotografie: Pixabay

Proto se také často zamilovávají do osob, které žijí daleko nebo hodně cestují. Kdo není přítomen, je v jejich mysli dokonalý. Jakmile se ale zase objeví realita, jakou si Blíženci nevysnili, může představovat konec vztahu. Je tedy třeba Blížencům připomínat, když není něco dokonalé, neznamená to, že se věci nemohou zlepšit.

Vodnáři mají obrovské srdce

Vodnáři nemají až takovou potřebu být ve vztahu, aby se cítili naplnění. Jejich laskavá povaha je ale slabou stránkou, kterou občas druzí lidé využívají. Snadno se tedy zamilují, což je může více srazit na dno. Jsou oddáni lidem, kteří hledají lásku. Je to skvělá vlastnost, když naleznou toho pravého, ale špatná, když jsou s nesprávnou osobou.

Fotografie: Pixabay

Vodnáři se musejí naučit být méně zranitelnými. Je dobré přijmout nataženou milující ruku, ale pokud se druhý člověk nebude snažit stejnou měrou, měli by jít Vodnáři zase o dům dál. Vztahy vyžadují úsilí obou partnerů, aby fungovaly, je proto třeba dát si pozor na jedince, kteří neopětují to, co Vodnáři vkládají do vztahu.

Ryby žijí okamžikem

Ryby jsou znamením, které žije okamžikem. Je tedy pravděpodobné, že lidé narození v Rybách se snadno zamilují, aniž by uvažovali o důsledcích. V podstatě vidí jen to, co chtějí, a ignorují to negativní. Taková vlastnost jim umožňuje vzít si člověka, který je nakonec nedokáže udělat šťastnými. Brzy je tedy takový život unaví a jdou zase dál.

Fotografie: Pixabay

Aby Ryby neupadly do určitého vzorce, je třeba si neustále připomínat, že idealismus může být dobrá věc, ale vždy je nutné svá rozhodnutí zvažovat s rozumem a vášní.

Zdroj: YourTango

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]