6letý chlapec zmerčil agresivního psa, který chtěl brutálně pokousat jeho malou sestřičku. Zachránil jí život, ale za jakou cenu

Fotografie: iStock

Chlapec se zachoval jako skutečný hrdina, když zjistil, že jeho sestřičce jde o život. Zachránil ji tím, že sám pořádně zariskoval.

Tento malý chlapeček svoji sestřičku z celého srdce miluje. Žije se svou rodinou v Cheyenne ve Wyomingu. Od malička se chová jako zodpovědný a starší sourozenec. Chlapcova teta sdílela na svých sociálních sítích příběh, jak její malý synovec zachránil svoji sestřičku před napadením od rozzuřeného psa. Je to skutečný hrdina.

Byl ochotný obětovat život

Teta chlapce uvedla, že její synovec zachránil život svojí sestře, když holčičku napadl pes. Chlapec Bridger stál obětavě mezi svou sestrou a psem, chytil dívku za ruku a snažil se ji ochránit. Během toho pes chlapce několikrát kousl do obličeje a hlavy. Později se chlapce zeptali, proč riskoval svůj vlastní život, a on odpověděl jednoduchou, ale dojemnou větou: „Myslel jsem, že pokud někdo musí zemřít, tak to budu já.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikki Walker (@nicolenoelwalker)

Dne 12. července toho roku napsala jeho teta příspěvek na své sociální sítě a celý příběh se velmi rychle rozšířil. Za tu dobu ho vidělo více než 1,5 milionu lidí, kteří psali svoje reakce. Teta později zveřejnila několik aktualizací, například napsala, že Bridger měl na těle více než 90 stehů. Naštěstí byl ale během pár dnů z nemocnice zpět doma se svojí rodinou.

Superhrdinové z filmů také komentovali

Teta v příspěvku také označila několik herců, kteří hráli superhrdiny, a doufala, že se alespoň jeden z nich ozve. Několik jich na tento příspěvek opravdu reagovalo. Mezi nimi byl i představitel Hulka, jenž napsal: Lidé, kteří kladou na první místo blaho druhých, jsou ti nejhrdinštější a nejpozornější lidé, jaké znám. Upřímně respektuji a obdivuji tvoji odvahu a tvoje dobré srdce.“ A rozhodně nebyl jediný.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikki Walker (@nicolenoelwalker)

Po několika týdnech teta navštívila rodinu malého chlapce a viděla, že už je na tom mnohem lépe. Bridgerovy rány už nevypadaly tak zle, jen se zkrátka ještě nemohl úplně usmívat. I tak byl ale nadšený, když četl vzkazy od svých největších idolů. Majitelé psa se rodině několikrát omluvili, ale ve skutečnosti je tato událost ještě více sblížila. Pejsek a Bridger jsou nyní vlastně parťáci.

Zdroj: Twice

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*