Tento recept teď hledá každý! Nastrouhejte cuketu a přidejte 2 vejce – vznikne nebesky dobrá pochoutka, z jejíchž chuti budete paf

Připravte si tento skvělý pokrm z cukety. Zabere vám to jen pár minut a jeho chuť je naprosto dokonalá. Stojí to za to.

Léto je v plném proudu a jen málo lidem se chce trávit dlouhý čas v kuchyni, aby připravili nějaké dobré jídlo. A už vůbec se nedá mluvit o pečení, to by v létě dělal jen blázen. Pokud ale chcete nějakou rychlou večeři a máte doma zrovna nějakou cuketu, vyzkoušejte tento recept. Je vážně velmi dobrý.

Co budete potřebovat

  • 2 cukety
  • 6 lžic mouky
  • 2 vejce
  • dle chuti pepř, česnek, sůl, bylinky, rajčatový protlak a olej

Je to velmi jednoduché

Nejprve si pořádně umyjte cuketu a poté ji na hrubém struhadle nastrouhejte. Do cukety nyní přidejte vejce, sůl a pepř. Nyní můžete přidat také bylinky, česnek, oblíbené koření a ingredience pořádně promíchejte. Vsypte mouku, množství si můžete upravit podle toho, jak moc hustá tato hmota je.

Je totiž důležité, aby těsto nebylo moc tekuté. Nechte odstát asi 10 minut. Nyní dejte na pánev olej a cuketovou hmotu rovnoměrně rozetřete. Smažte na mírném ohni, přikryté pokličkou asi 10 minut. Poté otočte a opékejte i z druhé strany. Jakmile uvidíte, že má tato placka zlatavou barvu, můžete pánev oddělat ze sporáku.

A máte hotovo

Tento cuketový koláč na pánvi je opravdu velmi voňavý a také chutný. Ale pokud chcete, můžete si k němu připravit nějakou dobrou omáčku, například z bílého jogurtu a česneku. Záleží jen na vás, na co zrovna máte chuť. Je to velmi dobrá večeře, která vás zasytí a její příprava netrvá vůbec dlouho. Přejeme vám dobrou chuť!