Studenti si připravili krásné rozloučení pro oblíbenou důchodkyni, která jim den co den mávala z okna

Fotografie: Unsplash

Celých dvanáct let mávala osmaosmdesátiletá Tinney Davidson každý den z okna svého domu studentům. Ti se s ní před stěhováním přišli rozloučit.

Tinney (Kristýna) Davidson se do Comoxu v Britské Kolumbii přestěhovala společně se svým manželem v roce 2007. Jejich nový dům stál v těsné blízkosti střední školy, a pár tak každé ráno mával z okna kolemjdoucím studentům, kteří mířili do školy. Díky tomu si s dětmi pár vytvořil přátelské vztahy, a někteří je dokonce chodili navštěvovat domů, aby s nimi trávili svůj volný čas.

Líbil se jim jejich vzhled

Tinney Davidson vysvětlila, že se jí líbil vzhled dětí a na všechny, které se podívaly dovnitř s manželem začaly mávat. V tomto krásném ranním rituálu Tinney pokračovala i ve chvíli, kdy jí zemřel manžel. Žena však ve velkém domě, vzhledem ke svému věku a potřebám, nadále nemohla zůstat, a tak se musela stěhovat do domova s asistovaným bydlením pro seniory.

Fotografie: Unsplash

Nikdy tak už po ránu nebude moci zamávat svým oblíbeným studentům. Nemůže jim ani popřát, aby se jim ve škole dařilo. Studenti o jejím odchodu věděli, a proto uspořádali krásné rozloučení se svou oblíbenou starou přítelkyní.

Stovky studentů společně nesly nápisy a květiny k domu Tinney Davidson. Děti se postavily na trávník a posílali jí vzdušné polibky a pozdravy. Bylo to dojemné.

Fotografie: Unsplash

Dívala se z verandy

Stará dáma se na krásné okamžiky, které jí studenti připravili, dívala z verandy svého domu. Měli nápisy zdobené srdíčky lásky a na jednom z nich bylo: „Milujeme vás, paní Davidson“. Další nápis zněl: „Děkujeme, že jste tak úžasná.“ Tinney byla v tu chvíli opravdu velmi naměkko. Podle svých slov seděla na židli a jen stěží dusila slzy dojetí i smutku, bylo to totiž naposledy, co své přátele viděla.

Když naposledy mávala studentům, měla opravdu zvláštní pocity. Bylo jí líto, že jim již nebude moci nikdy zamávat, a už se s nimi pravděpodobně nikdy nesetká. Prý ji opravdu příjemně šokovalo, kolik před její dům přišlo dětí a studentů, kteří se s ní chtěli rozloučit. Dnešní mládež není ke starým lidem vždy lhostejná, alespoň tito studenti a dojemný příběh to dokazují.

Zdroj: CNN

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]