Nahlásila zmizení svého manžela: Po 8 měsících doma učinila objev, který do případu vnesl jasno

Fotografie: Policie ČR

Pátrání po pohřešovaných osobách je stresující a zdlouhavé. Tato žena pohřešovala svého muže a o několik měsíců později našla něco velice šokujícího, na což už nezapomene.

V mnoha případech ohlašuje zmizení nějaké osoby rodina nebo blízcí přátelé. Lidé, kteří hlásí zmizení po nějaké osobě, jsou většinou hodně nervózní a mají obavy z toho, co se s danou osobou stalo. Jakmile je poté vyhlášeno pátrání po zmizelé osobě, snaží se mnoho záchranných týmů prohledávat oblasti, ve kterých byla tato osoba viděna. Ne vždy má však toto hledání šťastný konec.

Nahlášení zmizelé osoby

V momentě, kdy někdo začne shánět svého příbuzného, kterému se nemůže už několik dní dovolat a daná osoba se ani nevrátila domů, může člověk zajít či zavolat na policii a nahlásit informaci o pohřešované osobě. Většinou je ale dobré zpočátku obvolat všechny známé a příbuzné.

Poté je možné zavolat do zdravotnických zařízení, zda nebyla tato osoba hospitalizována a poproste i úřad, zda by mohl vyhlásit, že se pohřešuje daná osoba. V případě, že byste sháněli dítě, zavolejte i do školky / školy, kam dítě chodí a poptejte se po něm. Jakmile byste tuto situaci řešili s policií, vyžádejte si poté kontakt na osobu, která bude pověřená pátráním. Tato žena pohřešovala svého muže a velice doufala, že se vrátí domů.

Žena začala pohřešovat svého muže

Jennifer Maedge žije v Illinois v USA a jednoho dne musela zavolat na policii, aby bylo vyhlášeno pátrání po jejím manželovi. Její manžel Richard Maedge se totiž podle všeho nevrátil domů a Jennifer začínala být nervózní. Jakmile policisté dorazili do domu, kde Jennifer žila se svým mužem Richardem, ucítili vcelku silný zápach. Po prohledání domu však nespatřili nic zvláštního, a proto bylo po Richardovi vyhlášeno pátrání.

Nikdo netušil, kde může Richard být

Jelikož policie musela pátrat i v okolí domu rodiny Maedge, ptali se i sousedů, zda Richarda Maedge neviděli. Ti sdělili, že jej viděli naposledy, když vycházel z domu v modrém tričku. Sám syn Richarda Maedge řekl, že naposledy svého otce viděl naposledy v práci, když si zde byl pro klíče. Celých 8 měsíců o Richardovi nikdo nevěděl, až do jednoho dne.

Po 8 měsících, kdy bylo vyhlášeno pátrání, musela Jennifer jít na půdu pro vánoční ozdoby. Blížily se totiž Vánoce a Jennifer i přes pohřešování svého muže chtěla mít alespoň trochu hezké svátky. Jakmile přišla na půdu, hodně se vyděsila. Našla zde totiž tělo svého zesnulého muže, který zde byl celou dobu. Jennifer poté policii řekla, že na půdu nikdy nechodila, protože je zde hodně věcí a odpadků. Policisté nakonec případ uzavřeli jako sebevraždu.

Zdroj: LadBible

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]