Požádala o ruku svého partnera přímo v ranní show na rádiu. Zaskočený přítel gesto neocenil

Fotografie: Depositphotos

Tohle nejspíš vůbec nečekala. Žena si naplánovala, že svého milovaného partnera požádá o ruku v živém vysílání. Jeho reakce však všechny zaskočila. I moderátorům bylo trapně.

Server Topky informoval o nepovedené žádosti o ruku, kterou trochu netradičně vznesla žena směrem ke svému partnerovi. I to bylo možná důvodem, proč nedopadla tak, jak by si představovala. Co však bylo horší, že vše proběhlo v živém vysílání. Moderátoři rádia rovněž takovou reakci nečekali a nakonec se na sebe jen rozpačitě dívali.

Žádost zazněla v populárním rádiovém programu

V nejpopulárnější melbournské rozhlasové ranní show se odehrála poněkud rozpačitá situace. Žena z Austrálie jménem Carly se rozhodla, že by bylo romantické požádat svého partnera Brada o ruku. Před vysíláním zněla celkem sebevědomě. Milovali se a pár tvořili již pět let. Carly tak očekávala, že vše půjde hladce. Když se však v živém vysílání vyznala, Brad reagoval trochu jinak.

„Bylo to neuvěřitelných pět let mého života s tebou. Každé ráno se probouzím jako nejšťastnější holka na světě. Jsi můj sever, můj jih, můj východ, můj západ,“ řekla Carly na nahrávce, již rádio zveřejnilo na svém tiktokovém účtu. Na záběrech můžete vidět tři moderátory, jak se potichu chichotají a čekají na reakci jejího milovaného. Carly Brada zahrne ještě několika upřímnými projevy lásky a pak se konečně zeptá.

Muž ji požádal o ruku před stovkami lidí. Když žádost natáčela jeho telefonem, přišla zpráva od milenky

Brzy pochopili, že muž příliš nadšený není

„Vezmeš si mě?“ Moderátoři s napětím čekají, co Brad odpoví. „Děláš si srandu? To je živé vysílání?“ Moderátoři se potutelně usmívají a řeknou, že ano. Brad však neprojevuje nadšení, jaké by očekávali. „Nevím, jestli je to ten druh věcí, které je vhodné dělat ve vysílání. Je to velká věc a já, jak víš, jsem hodně tradiční typ chlapa,“ odpovídá své partnerce. V tu chvíli začíná moderátorům tuhnout úsměv na rtech. Začíná jim být jasné, že tohle se moc nepovedlo.

@fififevnickOh no 😳♬ original sound – Fifi, Fev & Nick

Jeden z nich se do trapné situace vloží a upozorní Brada na to, že v přestupný rok, tedy 29. února, mohou ženy požádat o ruku své muže, a že to tedy není netradiční. „Ano, já vím. Nechci, aby to vyznělo, jako že nejsem vděčný. Samozřejmě, že tě miluji. Ale víš, momentálně jsem dost v šoku.“ Brad jistě nechtěl své přítelkyni ublížit, ale postavila ho do situace, jež mu rozhodně příjemná nebyla.

Nejspíš měl vlastní představu a v ní byl on tím, kdo bude svoji přítelkyni žádat o ruku. Po skončení hovoru se pak moderátoři cítili opravdu trapně. Jeden z nich řekl: „Asi jsem se v rádiu ještě nikdy necítil tak nepříjemně.“ Snad tato nepovedená žádost nezpůsobila mezi partnery velký rozkol a nakonec se tomu společně zasmějí. Na SvětěKreativity jsme psali i o jiné ženě, která tolik nehledí na tradici. Partner jí sice řekl ano, ale její žádost o ruku rozdělila internet na dva tábory.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]