Ženě se narodila dvojčata s odlišnou barvou pleti. Po 7 letech byla opět těhotná. Při porodu lékaři nevěřili vlastním očím

Fotografie: Depositphotos

Podle genetiků je pravděpodobnost, že se někomu narodí děti s odlišnou barvou pleti, jedna ku milionu.

Manželé, kteří se mají velmi rádi, jsou různých ras. On je afrického původu a muž má tmavé vlasy a tmavý obličej. Jeho žena má bílou pleť, modré oči a zářivě červené vlasy. Oba partneři vzdorovali „nepřízni osudu“. A to hned dvakrát. Nejenže se jim během sedmi let dvakrát narodila dvojčata, ale obě dvojčata se narodila s jinou barvou pleti. Jedno bylo bílé a druhé černé. I když to není nemožné, je to nesmírně vzácné. Takže bylo úžasné, když se to stalo poprvé – ale ještě neuvěřitelnější, když se to stalo podruhé.

Fotografie: Depositphotos

Rodiče v očekávání

Dean Durrant a Alison Spooner jsou smíšeným párem z Anglie. Když se dozvěděli, že se jim narodí přírůstek do rodiny, nedokázali si představit, jaké děti budou mít. Dean a Alison doufali, že dvojčata budou vypadat jako máma a táta. Skutečnost však předčila všechna jejich očekávání! Když rodiče uviděli novorozence, nemohli uvěřit vlastním očím! Dvojčata Laura a Hayley si nebyla vůbec podobná!

Jedna dívka zdědila po matce světlou pleť a modré oči, druhá vypadá přesně jako její otec! Ukazuje se, že narození takto odlišných dětí je považováno za velmi vzácné. Podle statistik je šance, že se narodí rasově smíšená dvojčata, 1 ku 500. Rodiče své tak odlišné děti milovali a snažili se je obklopit láskou a péčí.

Další děti na cestě

Několik let po narození dvojčat navštívila Alison lékaře, který jí oznámil dobrou zprávu. Ukázalo se, že žena je opět těhotná! A opět s dvojčaty! Alison a Dean byli šťastní! Nemohli se dočkat, až uvidí, jak se novorozenci budou vyvíjet. Koneckonců nebylo možné předvídat, jak budou děti vypadat. Alison porodila své dítě ve 37. týdnu těhotenství, což bylo způsobeno špatnou polohou dětí v děloze.

Lékařům se naštěstí podařilo novorozence zachránit. Alison se nemohla dočkat, až uvidí své děti. Když vzala své dcery do náruče, nemohla uvěřit vlastním očím! Dívky v rodině Alison a Deana vyrůstají šťastně a mají k sobě velmi blízko. Laura a Hayley pomáhají vychovávat Miu a Leu, které na oplátku zbožňují své starší sestry. Dvojčata mají velmi blízký vztah, rozumí si a cítí se i na dálku.

Zdroj: Gesellschaft

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]