Vešla do kuchyně a začala křičet hrůzou. Zpod skříně se vynořil „zvláštní tvor“

Fotografie: Silverije / Creative Commons / Attribution 2.0

Žena se po 3 měsících vrátila do svého domu a když přišla do kuchyně, uviděla ohavné stvoření. Zavolala na pomoc přítele, ten se jí však začal smát.

Každý člověk se v životě něčeho bojí a snaží se dané věci vyhýbat. Někteří lidé však svůj strach chtějí překonat a časem se odnaučí určitých věcí bát. Musí na sobě ale dlouhodobě pracovat. Tato žena se velmi vyděsila, když se po 3 měsících vrátila do svého bytu a zjistila, že se jí zde usídlila nějaká příšera.

Lidé mají různé strachy

Pokud se v životě bojíte pavouků, brouků, hadů nebo jiných stvoření, můžete svůj strach překonat. Jestliže jsou vaše obavy ale spíše ze smrti, ze ztráty blízkého člověka nebo něco podobného, je nutné, abyste na sobě začali pracovat, a svůj strach tak překonali. S některými věcmi totiž nejde nic dělat a člověk se musí v životě naučit smířit se s určitými okolnostmi.

Odnaučte se něčeho bát

Jakmile se člověk setká s něčím, čeho se velmi bojí, má tendence utéct nebo začít křičet. Pokud se člověk něčeho bojí, automaticky se vyhýbá místům, kde by zažíval svůj strach. Abyste se svého strachu zbavili, měli byste se daným situacím spíše vystavovat opakovaně – a časem přijdete na to, že se nejedná o nic hrozného, čeho byste se měli do konce života obávat.

Žena se vyděsila ve svém vlastním bytě

„Když začalo opatření ohledně covidu, musela jsem se na čas rozhodnout, zda budu trávit čas v bytě u přítele nebo u sebe doma. Protože jsem nechtěla být několik měsíců doma sama, rozhodla jsem se bydlet u přítele. Byla to zároveň dobrá možnost, jak si vyzkoušet společní bydlení,“ řekla Donna (22 let), která začala s vyprávěním děsivého příběhu.

Šla jsem se podívat do svého bytu

„Jakmile skončila určitá opatření ohledně covidu, rozhodla jsem se, že se půjdu podívat do svého starého bytu, abych ho zkontrolovala. Jakmile jsem ale přišla do kuchyně, všimla jsem si divného stvoření, které mě hodně vyděsilo, a začala jsem křičet. Když jsem se trochu uklidnila, vyběhla jsem z bytu a ihned volala příteli, aby se přišel podívat, co to mám v kuchyni,“ sdělila Donna a pokračovala ve vyprávění.

Přítel se mi vysmál

„Po nějaké době dorazil přítel a já ho ihned poslala dovnitř. Čekala jsem venku před bytem, protože jsem se bála, co to je za stvoření. Když přítel vyšel ven, hodně se smál, ale obejmul mě, abych se uklidnila. Poté mi řekl, že ta růžová chapadla, jež se plazí po stěně v kuchyni, nepatří žádnému stvoření, ale jde pouze o vyklíčené brambory, které jsem zapomněla před stěhováním k příteli vyhodit,“ dokončila své vyprávění Donna, jež se této historce už jen směje, ale alespoň ví, že má přítele, který ji vždy zachrání.

Zdroj: Tyla

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*