Zlodějka si vyhlédla zdánlivě snadnou oběť u bankomatu. Geniální reakci stařenky však zatleskala i policie

Fotografie: Freepik

Do nečekané situace se dostala žena, která se rozhodla před bankomatem přepadnout starší paní. Celá situace byla zachycena na pouliční kameru.

Ve Velké Británii došlo k události, která vyvolala pozornost veřejnosti. Incident, jenž se stal na ulici u jednoho z bankomatů v obci Blackheath, byl zachycen kamerami sledovacího systému. Osmapadesátiletá Doreen Jones se vydala k bankomatu, aby si vybrala peníze. Avšak právě v tu chvíli se k ní přiblížila zlodějka.

Vyhlédla si snadnou oběť, velmi se přepočítal

Ve chvíli, kdy se mladá žena pokusila o podvodný manévr s cílem ukrást platební karu, Doreen zareagovala zcela nečekaným způsobem. Ta i přes svůj vysoký věk prokázala nebývalou sílu a odhodlanost. V rozhovoru po incidentu podle webu Podaj následně uvedla, že ji hlavou proběhlo následující: „To přece ne! Nikdo mi nebude brát mé peníze, na ty jsem pracovala tvrdě.“

Doreen rychle a obratně schovala svou bankovní kartu a následně odstrčila útočnici, která se snažila o krádež. Tato statečná reakce ji vynesla do pozornosti veřejnosti, a to i přesto, že zlodějku se stále nepodařilo dopadnout. Celý incident byl zachycen na nedalekou kameru a během chvíle se dostal na web YouTube.

Vdova přišla o úspory kvůli telefonnímu podvodu. Díky sbírce vybrala celou částku, o kterou přišla

Statečná žena boří mýty a ohromuje internet

Video z tohoto neobvyklého případu okamžitě začalo obíhat sociální sítě, přičemž se stalo předmětem široké diskuse. Tato událost ukázala, jak i lidé ve vyšším věku mohou prokázat neuvěřitelnou odvahu a sílu, když se ocitnou v náročné situaci. Tento neobvyklý záznam vyvolal rozruch nejen ve Velké Británii, ale i v celosvětovém měřítku.

Odvaha a pohotovost ženy na videu je neuvěřitelná. Je důkazem toho, že bychom neměli hodnotit lidi na první pohled, protože nás dokáží velmi překvapit. Žena své peníze ubránila. O tom, že věk je jen číslo, jsme čtenáře deníku SvětKreativity přesvědčili také příběhem 107leté ženy, která je stále vitální a plná života.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*