Znamení zvěrokruhu má větší moc, než si myslíme. Lze podle něj určit náš minulý život

Fotografie: Freepik

Každý člověk má nejen svůj jedinečný charakter, ale také osud, který jej čeká. Některé z aspektů našeho současného života totiž může ovlivnit ten minulý.

Mezi znameními zvěrokruhu existují taková, která jsou již od narození silná a vůdčí nebo naopak. Tyto vlastnosti mohou do velké míry ovlivnit celý náš osud, ale mohly mít vliv i na tom, jaký život jsme žili před tím, který je  aktuálním. Pojďme se společně podívat na to, co naše znamení vypovídá o naší minulosti a jak by předchozí život mohl ovlivnit ten aktuální. 

Vodnář (21. leden – 20. únor)

Jedince v tomto znamení zajímají jen oni samotní. Těžko bychom hledali znamení, které je více sebestředné a zaměřené jen na sebe a své vlastní pohodlí a úspěchy. Zároveň se ale jedná o velmi veselé znamení, které není rádo, pokud v jeho přítomnosti někdo truchlí. To z nich dělá dokonalé šašky a krále všech večírků a zábavy. Také je ale přitahují objevy ve vědě nebo dokonce politika. 

Fotografie: Pixabay

Ryby (21. únor – 20. březen)

Toto nenápadné znamení nikdy nebude hlavní v davu, kdo dá najevo svůj protest. Naopak, velmi důmyslně dokáže ostatní ovlivnit, aby právě oni dělali to, co chce. Jedná se o velmi vypočítavé znamení, u kterého dlouhou dobu nepoznáte, že veškeré očerňování a manipulace pochází právě od něj. A díky tomu se ryby dříve ideálně hodily na roli škodolibých a zákeřných rádců. 

Beran (21. březen – 20. duben)

Minulost beranů nebyla nikdy jednoduchá. Ať již byl jejich osud jakýkoliv, byl jeden z těch nejsložitějších. A to je právě obrnilo a připravilo do života současného, ve kterém se jedná o nebojácné lidi, kteří snadno překonají každou překážku, kterou si pro ně osud připravil. Nic, co jim stojí v cestě, tak pro ně není nemožné a vše berou jako výzvu . 

Fotografie: Pixabay

Býk (21. duben – 21. květen)

Jak už i samotné znamení napovídá, jedná se o bojovníka. Tato role býky prováděla v minulosti, stejně tak jim ale náleží i v současné době a v životě, který žijí nyní. Býci jsou tvrdí, silní a nevzdávají se. Nejsou ochotni tolerovat špatné zacházení a stejně tak jim dělá problém, pokud je někdo uráží, nebo jim chce vládnout. Na první pohled nemusíte poznat, že jste býka ranili, buďte ale připraveni na jeho pomstu. 

Blíženci (22. květen – 21. červen)

Jedná se o znamení zvěrokruhu, které je vždy rádo středem pozornosti. Mimo to jsou právě blíženci velkými milovníky plesů a večírků. Jsou lehce přizpůsobivý, žádná situace jim nedělá problém a nevadí jim ani to, že jim někdo poroučí nebo vládne. Tento jejich postoj je ale bohužel v minulosti velmi často stavěl do role otroků. 

Rak (22. červen – 22. červenec)

Těžko bychom hledali znamení, které se chce ostatním tak moc zavděčit, jako právě rak. Můžeme ho pověřit jakoukoliv prací, vždy ji bez řečí udělá jen proto, abychom byli spokojeni. Potřebují mít pocit, že je někdo potřebuje. To je staví do role ideální babičky ze statku, která vždy o všechny pečovala a i kdyby měla padnout únavou, měla napečený pekáč buchet, uklizenou světnici a rozestlanou postel pro unavené pocestné. 

Fotografie: Pixabay

Lev (23. červenec – 22. srpen)

Lev patří mezi jedno z nejdominantnějších znamení celého zvěrokruhu. Již od narození jsou tyto osoby vůdčí typy a jen velmi těžko se někomu přizpůsobují. Vládnou sami sobě a jen obtížně snášejí, pokud se jim někdo snaží radit nebo je ovlivňovat. Milují pozornost a potřebují uznání a chválu. To je staví do vůdčí role a vypovídá také o tom, že právě lvi byli v minulém životě silní vladaři a panovníci. 

Panna (23. srpen – 22. září)

Mezi nejinteligentnější znamení se bezesporu řadí panna. Z minulosti je již velmi dobře poučena jak zacházet s penězi, proto se v její přítomnosti nemusíme bát, že by nás dostala do finančních obtíží. Naopak, je zvyklá si šetřit na horší časy. Velmi často také dokáže předvídat chování konkurence a proto je ideálním společníkem pro podnikání. 

Fotografie: Pixabay

Váha (23. září – 23. říjen)

Váhy jsou velmi přizpůsobivým znamením a nelze tedy s určitostí říct, která role jim v minulosti byla vlastní. To samé pro ně platí i v životě současném. Mají ale rády ve všem jasno a pořádek, nehledejme tedy mezi nimi podvodníky nebo intrikáře.  

Štír (24. říjen – 22. listopad)

Jedná se o znamení, které velmi rychle vzbuzuje důvěru ostatních lidí. V minulosti tedy velké uplatnění našel jako duchovní rádce nebo prodejce. Právě proto, že tato povolání jsou složitá na psychiku, štíři se dokázali obrnit a v současném životě si na mentální úrovni dokáží poradit s každým protivníkem. Ať se budete snažit jakkoliv, štír vás vždy bude převyšovat. V každé situaci dokáže zachovat klidnou hlavu a nenechá se ovládat emocemi. 

Fotografie: Pixabay

Střelec (23. listopad – 21. prosinec)

Střelci jsou velmi akčními jedinci, kteří se vždy ženou za svými sny a plány. Pokud bychom čekali, že právě střelec bude schopný v klidu odpočívat nebo stát na jednom místě, čeká na nás velké zklamání. Jedná se totiž o pravý opak. Jedinci tohoto znamení chvíli neposedí a za svým cílem a sny se ženou hlava, nehlava. Jsou ale zároveň plni soucitu a snaží se pomáhat druhým. Lze si je tedy představit v roli hrdinů a bojovníků za lidská práva. 

Fotografie: Pixabay

Kozoroh (22. prosinec – 20. leden)

Na světě není nic, co by kozorohy odradilo od práce, která je prospěšná pro jeho okolí. Má rád veřejné blaho a přímo si libuje v tom, aby tuto činnost vykonával. Je připraven k jakékoli činnosti, i když ho za ni nečeká finanční odměna. Uspokojení mu tedy přinese povolání jako je policista nebo hasič.

Zdroj: EliteDaily