Zrada přišla od toho nejbližšího. Syn matku připravil o dům, sám ale nakonec tvrdě narazil a nyní škemrá o odpuštění

Fotografie: Pexels

Ženy někdy využívají své muže, kteří jim bezmezně věří, protože je milují. A někdy udělají vše pro rodinu, i kdyby měli zranit své nejbližší.

Manžel jí zemřel, když jí bylo pouhých 32 let, bylo to pro ni i pro celou rodinu velmi těžké období. Vychovala syna a dceru a byla rozhodnutá udělat vše pro to, aby byli všichni šťastní. Svému manželovi byla velmi vděčná, byl to úspěšný obchodník a své peníze ukládal po mnoho let na spořící účet. Chtěl, aby děti získaly dobré vzdělání a nestrádaly. Postavili dům, ve kterém žije dodnes. Nyní se žena cítí velmi osaměle, protože děti vyrostly a založily si vlastní rodiny.

Radostná novina pro rodinu

Děti ženu čas od času navštěvují. Nedávno měla 60. narozeniny a chtěla je oslavit se svojí rodinou. Na oslavu dorazili všichni, dcera Tony se svým manželem a dcerami i syn Simeon se svojí ženou. U večeře se dozvěděla úžasnou zprávu. Syn jí oznámil, že jeho žena Nadia je těhotná. Bylo to skvělé, další dítě v rodině. Tu noc se cítila jako v sedmém nebi.

Fotografie: Pexels

Schůzka se synem

Druhý den jí syn volal, že by si s ní rád promluvil. O pár hodin později přijel a řekl své matce, že když čekají miminko a pořád bydlí v tom malém bytě a že když ona je v tak velkém domě sama, tak že si myslel… Jeho matka ho ale nenechala domluvit a nadšeně mu odpověděla, že je to super nápad, že se chce nastěhovat. V domě je spousta místa pro všechny.

Společné bydlení matky se synem

Zpočátku se zdálo, že je vše naprosto v pořádku. Žena po dlouhé době cítila, jak dům opět ožil. Začala si ale všímat, že se její syn s manželkou často hádají. Jednoho dne uslyšela, jak její snacha říká jejímu synovi, že je ztroskotanec, že je strašné, že budou mít dítě v domě jeho matky, a že by ji zajímalo, co se stane, když je vyhodí. Tu noc přišel za ní, aby jí řekl, že se jeho žena velmi bojí a potřebuje pocit bezpečí. Požádal ji, aby dům přepsala na něj.

Fotografie: Pexels

Přepis domu na syna a zrada

Nejdřív o tom pochybovala, ale pak se rozhodla, že svému synovi může věřit. Když byly všechny papíry připravené a podepsané, její syn za ní přišel a řekl jí, že pro svou ženu a dítě chce udělat vše a že Nadia chce, aby odešla z domu. Přepsala dům na svého syna a on ji takhle zradil. Ještě tu noc si sbalila věci a odešla do hotelu. Moc chtěla zavolat své dceři, ale neměla na to odvahu. Po bezesné noci si uvědomila, že nemá za kým jít a na koho se obrátit o pomoc.

Podvod a žádost o odpuštění

Nakonec přece jen sebrala odvahu a šla za Tony. Ta byla velmi naštvaná. Její manžel je právník, a tak se rozhodl prozkoumat všechny smlouvy a dokumenty o přepisu domu, protože doufal, že najde způsob, jak jí dům vrátit. Všechno ale bylo ještě horší, než si mysleli.

O dva týdny později za nimi uprostřed noci přišel Simeon a žádal o odpuštění. Žena ho podvedla a předstírala, že je těhotná. Celou tu dobu jen chtěla, aby měl nějaký majetek, o který se budou muset dělit u soudu.

Fotografie: Pexels

Její zeť na případu usilovně pracuje. Slíbil, že bude Simeona zastupovat u soudu a udělá vše, co bude v jeho silách, aby dokázal, že Nadia je podvodník. Věří, že vše dopadne dobře. Žena ale neví, jestli svému synovi dokáže odpustit, jelikož ji donutil přepsat dům na něj a nakonec ji z domu vyhodil na ulici.

Zdroj: Newsner

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]