Svobodná matka adoptovala opuštěnou dívku. Po chvíli jí došlo, že jde o biologickou sestru jejího syna

Fotografie: Depositphotos

Ne každé ženě se poštěstí mít vlastní dítě, a tak, pokud je chce, požádá o adopci. Adoptované děti potom miluje stejně jako vlastní.

Manželství Katie Page se rozpadlo a ona nevěděla, co má dál dělat se svým životem. Několik měsíců poté se odstěhovala do nového domova v Coloradu. Také změnila zaměstnání, ale stále měla pocit, že jí zkrátka něco chybí. Věci se změnily, když jednoho dne dostala zprávu. Byla dotázána, jestli by nechtěla vychovávat dítě. A ona, jelikož měla problémy s adopcí, ihned souhlasila.

Byl jí svěřen malý chlapec

V roce 2016 se Katie dozvěděla o čtyřdenním chlapci, který byl ponechán v místní nemocnici. Dítě ani nemělo jméno. Katie se o něj začala starat a říkala mu Graison. Chlapec s ní byl téměř rok a ona ho velice milovala. Adoptovala ho až v jeho 11 měsících poté, co na něj jeho rodiče už neměli právo.

Fotografie: Pexels

Po několika dnech měla telefonát

Když se Katie stala chlapcovým úplným opatrovníkem, neuplynuly ani dva týdny a opět se jí rozezvonil telefon. Bylo jí řečeno, že se do stejné nemocnice dostala novorozená holčička. Katie nevěděla, jestli si může dovolit adoptovat další dítě, ale její instinkty jí řekly, aby do toho šla. To ale ještě nevěděla, co se dozví během několika dalších hodin.

Byli to bratr a sestra

Trvalo jen několik málo hodin, než malou holčičku přivezli domů ke Katie. Při pohledu na náramek z nemocnice si Katie něco uvědomila. Holčičku pojmenovala Hannah. Když se však podívala na její náramek, zjistila, že je na něm napsáno stejné jméno matky jako na náramku Graisona. Poté zkontrolovala Hanniny dokumenty o adopci a zjistila, že datum narození její matky se také shoduje.

Fotografie: Pexels

Považuje to za zázrak

Přes to všechno si ale děti nebyly vůbec podobné. Graison je poloafrický Američan s krásnou tmavší pletí a tmavými kudrnatými vlasy a Hannah má velmi světlý odstín pleti a rovné hnědé vlasy. Katie našla biologickou matku svých dětí a provedla test DNA, který potvrdil, že Graison a Hannah jsou skutečně sourozenci. Kdyby nebylo Katie, tyto dvě děti by se dost možná ani nikdy nepotkaly.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Zdroj: Global News

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]