Hasič při zásahu pomohl přivést na svět dítě. O 48 hodin později obdržel zprávu, která jeho rodině navždy změnila život

hasič na stanici
Fotografie: Freepik

Hasiči mají tu nejméně stereotypní práci ze všech. Nikdy neví, jaký budou mít den a co všechno se během jejich služby může stát. Jeden z hasičů si tak domů přinesl malý zázrak.

Spousta malých kluků při otázce čím by chtěli být, až vyrostou, odpoví, že by se chtěli stát hasičem. Hasič však musí být odvážný a mít kuráž, aby mohl zachraňovat lidi z hořících domů. Jsou to oni, kdo spěchá na místa dopravních nehod, aby pomohli zachránit uvězněné lidi z aut. Lidé, kteří vykonávají takové povolání si zaslouží velký obdiv. Hasiči však už bývají zvyklí na to, že se normální den v práci často nekoná a stát se může naprosto cokoliv.

Hasič přivolaný k porodu

Mark Hadden z Jižní Karolíny v USA je jedním z odvážných hasičů. Měl zrovna směnu, když přijal hovor z tísňového volání. Ale jistě nečekal, že zrovna tento hovor změní život jemu i celé jeho rodině. Jednoho chladného listopadového večera zavolala Markovi na tísňovou linku žena, která se chystala rodit. Hasiči, včetně Marka, spěchali k rodící ženě. Avšak porod byl již v pokročilém stadiu a do nemocnice by to už nestihli.

Bylo proto nutné, aby ženě s porodem okamžitě pomohli. To také udělali a zanedlouho mohli přivítat na světě krásnou holčičku. Tím však příběh hasiče Marka Haddena neskončil. Osud pro odvážného hasiče přichystal ještě jedno překvapení. Hasiči, kteří pomohli ženě s porodem se brzy dozvěděli, že malá krásná a zdravá holčička bude dána k adopci. Mark a jeho žena Beth by si moc přáli mít další děťátko v rodině. Beth bohužel už nemohla otěhotnět.

Těhotná hasička zachránila oběť kritické autonehody, několik hodin před vlastním porodem

Nečekané požehnání pro Marka

Markova žena Beth řekla, že již delší dobu uvažují o adopci, ale řekli si, co se má stát, se stane. A osud, nebo chcete-li vesmír, připravil hasičovi a jeho ženě zrovna narozené překvapení. Holčička narozená za chladné listopadové noci s pomocí hasičů byla nakonec opravdu dána k adopci. To bylo nečekané požehnání pro Marka a celou jeho čtyřčlennou rodinu, kteří si přáli ještě další dítě. Mark se ženou zažádali o svěření holčičky do pěstounské péče.

Pouze o 48 hodin bylo Markovi a Beth povoleno holčičku, která byla pojmenována jako Grace, adoptovat. O malou chvíli později již byla Grace (Milost) oficiálně jejich. Hasič Mark a jeho žena Beth mají své dva syny, Willa a Parkera, kteří nemohou být šťastnější, že teď mají malou sestřičku. Oba chlapci Grace milují a chrání ji jako velcí bratři. Hasičovi a jeho rodině tak jeden telefonát na tísňovou linku zásadně změnil život.

Zdroj: Wmbfnews

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]