Nemohli mít vlastní děti, tak se rozhodli pro nejodvážnější krok. Den po adopci zjistili bláznivou pravdu

Budou těmi nejlepšími rodiči
Fotografie. Unsplash

Matt a Katie byli již po několika letech zoufalí z neúspěšných otěhotnění. Rozhodli se zvolit jinou metodu a dítě si adoptovali, což jim přineslo stejnou radost, jako by šlo o jejich vlastní.

Krátce poté, co se milostný pár rozhodl pro adopci, obdržel telefonát, ze kterého byl nadšený. Nejenže se Matt a Katie dozvěděli, že budou mít za dítě novorozenou dívku, ale také se doslechli o tom, že se biologická matka holčičky vzdala všech opatrovnických práv a adoptované dítě bylo tím právoplatně zcela jejich.

Slib, který by měl složit každý rodič

Malou holčičku pojmenovali Nathaly a když si ji přivedli domů, tak si tato milostná dvojice složila důležitý slib. Přísahala, že se o svojí dceru budou starat celým svým srdcem. Vždy ji budou považovat za svou vlastní a s Boží pomocí z ní vychovají dokonalou dívku, která časem bude nahánět kluky a bude žít takovým způsobem, aby se sebou byla spokojená. Někdy je ale rodičovství mnohem těžší než se zdá a v období adolescence se často vymyká kontrole. Samotnou problematiku pravidelně aktualizuje studie od NCBI.

Když se své dítě držíte poprvé v náručí, máte jasno

Pár se do dívky zamiloval takovým způsobem, že jí odpřísahal jen to nejlepší. Lze říci, že podobně by měl vnímat své dítě každý. I když vás může ve svém dospívajícím věku odstrkovat, pořád bude jen a jen vaše. Když zároveň pominete veškeré překážky a průšvihy, které to maličké jistě bude mít, nikdy se jej nevzdáte. Stejně tomu tak je, pokud se jedná o dítě s jiné etnické skupiny. Tuto tématiku probírá třeba iDnes.

Babička se poprvé setkala s vnučkou. Jejich dojemná reakce je důkazem, že z nich bude nerozlučná dvojka

Adopce je rozhodně také volbou!

Byť jsou Matt s Katie stále mladí, budou zcela jistě dokonalými rodiči pro svoji dceru. Jejich přístupem zároveň poukazují na to, jak je adopce vlastně skvělým způsobem pro rodiče, kteří nemohou oplodnit. V článku naší redakce se stejně rozhodl i jeden homosexuální pár a pro ně to bylo také nejlepší rozhodnutí v jejich životě.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]