Během roku adoptovala 2 děti. O 10 měsíců později se stal malý zázrak

Fotografie: Depositphotos

Ne každé ženě se za její život podaří otěhotnět, protože buď ona nebo její partner mají nějaký problém. Naštěstí existuje možnost adopce.

Katie Page vždy věděla, že jednou chce adoptovat nějaké dítě. Dokonce si tím byla jistá, už když byla malá dívka. V dnešní době už má svůj sen splněný, protože si společně se svým manželem adoptovali už 3 děti. Mimo to mají ještě dvě děti svoje, takže jsou dnes opravdu velká a spokojená rodina. Ale jednoho dne se dozvěděla jednu velice překvapivou zprávu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

Jednoho dne změnila svůj život

Ve svých necelých třiceti letech se Katie rozvedla, protože si uvědomila, že tohle není ten život, jaký by si přála žít. Když se jednoho dne podívala do zrcadla, uvědomila si, že se musí stát ženou, kterou si vždy přála být. Někým, na koho bude moci být hrdá, až se jednou podívá do minulosti. Rozhodla se tedy začít úplně od začátku. Našla si novou práci a koupila si velký dům se čtyřmi ložnicemi, takže mohla konečně uvažovat o adopci.

V roce 2017 poprvé potkala jednoho chlapečka, který měl pouhé čtyři dny, když ho jeho matka opustila. Rozhodla se, že ho pojmenuje Grayson, a vzala si ho pod svá křídla. Samozřejmě že nejprve byla docela nervózní, ale uvnitř sebe velice dobře věděla, že její krásná cesta tímto okamžikem právě začala.

Netrvalo dlouho a adoptovala druhé dítě

O necelý rok později Katie zavolal muž, s nímž spolupracovala, že je potřeba se dočasně ujmout čtyřdenní holčičky, kterou její matka opustila hned po porodu. Katie sice věděla, že to bude velice náročné, ale něco jí říkalo, že si ji prostě musí adoptovat, a ne se o ni jen dočasně postarat. Všimla si ale, že příjmení této holčičky bylo stejné jako příjmení jejího adoptovaného syna Graysona.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie | Wood + Grace (@woodandgraceblog)

A netrvalo dlouho a Katie zjistila, že její dvě děti jsou ve skutečnosti doopravdy sourozenci. Biologická matka těchto dvou dětí o několik měsíců později porodila další dítě a opět se ho vzdala. Když se to Katie dozvěděla, věděla moc dobře, že sourozence nesmí rozdělit, a tak si v roce 2020 adoptovala i malého Jacksona. Katie je nyní velice šťastná, že je vidí vyrůstat společně.

Zdroj: Amomama

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]