Babička zaslechla z půdy hlasitou ránu. Po průzkumu volala do 15 vteřin policii, která rozlouskla záhadu

Fotografie: Infrogmation of New Orleans / Creative Commons / Attribution 2.0

Už přes dva roky nikdo nevěděl, kde 21letý muž je. Pravdu odhalila až hlasitá rána z půdy, kterou zaslechla chlapcova babička. Zůstala v šoku, když otevřela dveře na půdu.

Podle rodiny jednou 21letý mladík z americké Pensylvánie zmizel beze stopy. Od té doby byl veden jako pohřešovaný a nikdo netušil, kam mohl odejít a co se mohlo stát. Jak uvedl deník Newly, až dva roky po jeho zmizení se ukázala krutá pravda. Jeho babička zaslechla ránu na půdě. Když šla situaci zkontrolovat, zažila největší šok svého života.

Mladík nenechal rodině žádný vzkaz

Dyquain Rogers byl 21letý mladík, který žil se svou rodinu ve městě Erie v americké Pensylvánii. V listopadu 2014 však nedorazil do práce tak jako obvykle. Zaměstnavatel se po něm začal shánět a brzy jej hledala už celá rodina. Bohužel marně. Dyquain zmizel beze stopy. Nenechal po sobě žádný vzkaz a nikoho z rodiny ani nekontaktoval.

U jeho babičky doma se však našel jeho telefon, brýle a peněženka. Žádné další stopy se však najít nepodařilo. Rodina předpokládala, že z nějakého důvodu opustil město. Celá záhada se však vyřešila o dva roky později. Konkrétně 30. listopadu 2016 uslyšela jeho babička Zanobia Richmondová hlasitou ránu, která se ozvala z půdy jejího domu.

Zdánlivě obyčejný pracovní den změnil popeláři život. Mrazivý pohled už nevymaže z hlavy

Půda odhalila hrozné tajemství

Tam nikdy nechodila, ale rozhodla se, že se půjde podívat, co se děje. Bohužel se ukázalo, že hlasitou ránu způsobilo ve skutečnosti tělo jejího vnuka, které spadlo na dveře od půdy. Bylo však již značně mumifikované. Deník News uvedl, že koroner okresu Erie Lyell Cook řekl, že je přesvědčen, že tělo patří Dyquainu Rogersovi.

„Předpokládala jsem, že jen opustil Erie. Na to jsem se soustředila, že odsud odešel, a to jsem také všem říkala,“ uvedla po nálezu těla jeho matka. Den před svým zmizením napsal Rogers na Facebook zprávu, kde uvedl: „V poslední době jsem měl opravdu smůlu.“ Ta by naznačovala, že v té době neprožíval asi nejlepší období.

I policisté byli přesvědčeni, že spáchal sebevraždu. Rodina se však s tímto závěrem smířit nechtěla. Byli přesvědčení, že by si Dyquain neublížil. Bohužel vše nasvědčuje tomu, že se mladík rozhodl odejít z tohoto světa bez rozloučení. Svoji rodinu tak zanechal po dva roky v nevědomosti o tom, co se mu stalo. Na SvětěKreativity jsme psali o jiném mladíkovi, který se rovněž pokusil spáchat sebevraždu, ale přežil. Poté, co se vrátil mezi živé, se rozhodl, že bude svůj příběh vyprávět.

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*