Balení dárků snadno a rychle. Stačí 5 pohybů a můžete předávat

Pro mnoho lidí je balení dárků doslova noční můrou, a tak se mu snaží vyhnout. My vám nyní ukážeme, že se to zvládnout velmi snadno. V podstatě stačí jenom pár pohybů a váš dárek bude zabalený. Jedná se o metodu, kterou používají prodavačky v obchodech, stejně jako ženy zaměstnané tam, kde se balí dárky na zakázku. Aby jim práce šla od ruky, používají přesně tuto metodu. Trvá pár vteřin a výsledek je dokonalý.

Začíná se rohem

U většiny vánočních dárků se začíná u té delší strany. To je ale poměrně velká chyba, která jenom zdržuje. Rychlé balení dárků je založeno na tom, že se začíná na rohu balicího papíru. A ten následně přetáhnete přes delší stranu krabice a upevníte izolepou. Máte hotovo? V tu chvíli už jistě tušíte, jak budete pokračovat.

Stejně jako u obálky

Jakmile máte první krok, začnete tušit, jak pokračovat. Je to stejné, jako byste tvořili obálku. Rohy balícího papíru by měly být vždy ve středu vaší krabice. A tak s ní budete otáčet a dělat stále stejný pohyb, kterým bude ohnutí rohu směrem do středu krabice. Vždy ho upevníte izolepou, aby držel. Když zbývá roh poslední, tak si postačí pomoci ještě jedním přehybem a své dílo dokončíte. Výsledkem budou dokonale zabalené dárky.

Podívejte se i na další metody

Tento postup se vám bude hodit nyní před Vánoci, jelikož si díky němu můžete být jisti tím, že i na poslední chvíli dokážete zabalit mnoho dárků pro vaše blízké. A pokud nechcete, aby byl jeden jako druhý, podívejte se i na další metody. Třeba tu se zajímavou kapsičkou, kam můžete umístit jmenovku se jménem, která je pod vánočním, stromečkem nezbytná. A když k tomu přidáte také různé druhy vánočního papíru a různé stuhy, můžete si být jisti jednou věcí. Vaše dárky budou přesně ty, které jsou nejlépe zabaleny. Budou takové, u kterých je doslova škoda je rozbalovat. Ale nakonec se to stejně udělá.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]