Bavlněné povlečení pro fotbalové fanoušky

O tom, že je bavlna příjemný a kvalitní materiál není žádných pochyb. A ve světě povlečení se fantazii meze klást nemusí. Existuje nespočet barevných variací a vzorů. Od kytek, stromů, zvířat, vyobrazení měst až po známé osobnosti či dokonce fotbalové kluby.

Bavlna patří mezi nejčastěji používaný materiál na výrobu ložního prádla nejen proto, že je příjemná na dotek, ale má poměrně dlouhou životnost. Povlak na polštář i deku nejenže chrání výplňový materiál, ale působí i jako dekorativní prvek, který mnohdy dominuje místnosti.

Povlečení podle zálib

Správným povlečením si můžete navodit i požadovanou atmosféru. Romantik pravděpodobně sáhne po vzorech z přírody, jako jsou motýli, květy, srdíčka. Cestovatel naopak zvolí obrázek nějakého města. Milovníci zvířat si pořídí povlečení s fotkou psa, kočky či dokonce safari. Ani v zimě se nemusíte přestat obklopovat palmami, mořem a skákajícími delfíny. No a jak samotný název vypovídá, fotbalový fanoušek si nejspíš na svou stěnu pověsí dres oblíbeného klubu a doplní o správné povlečení. Dnes naštěstí existují stanovené parametry, které jsou stejné buď pro jednu postel, nebo dvojlůžko. V případě, že máte postel i matraci na zakázku včetně peřin a míry neodpovídají standardům, dá se povlečení nechat ušít přímo na míru.

Povlečení hotové i šité na míru

Fotbalové povlečení by nemělo chybět v žádné výbavě fotbalového fanouška. Navíc se jedná o perfektní tip na vánoční dárek, který doplní fotbalovou atmosféru v pokoji každého kluka. Nejenže potěší, takový dárek přímo nadchne. Některé povlečení má vyobrazeno logo klubu a jinde je možné najít i jejich hráče. Pokud ještě přemýšlíte jaký dárek pořídit chlapské populaci ve vaší rodině, možná jste se právě inspirovali.

Obrázek: pixabay.com