Bělení zubů bez bolesti

Fotografie: elements.envato.com

V dnešní době jsou bílé zuby důležitější než kdy jindy. Staly se symbolem atraktivity a postavení. Chcete-li působit správným dojmem, je co nejhezčí chrup na prvním místě. Můžete si však zuby vybělit doma? Je bělení zubů doma tím nejlepším způsobem? Nebo byste měli zvážit i profesionální metody, například kosmetické bělení zubů v ordinaci? S levnými a snadno dostupnými metodami bělení zubů už není žádná výmluva pro zabarvené zuby – nebo snad ano?

Rozebíráme některé z nejoblíbenějších technik odstraňování skvrn na zubech a pomůžeme vám rozhodnout, která metoda domácího bělení zubů je pro vás nejlepší.

Bělení zubů pomocí banánové slupky

Vsadím se, že tohle jste nečekali. Banánové slupky mohou být někdy účinnou domácí metodou bělení zubů. Použití banánových slupek je přírodní způsob bělení zubů. Je to jednoduše proto, že banánové slupky jsou plné živin, jako jsou polynenasycené mastné kyseliny, draslík, vláknina, bílkoviny a aminokyseliny. Všechny tyto látky mohou někdy přispět k bělejšímu úsměvu. Díky draslíku obsaženému v banánových slupkách jsou vaše dásně a zuby zdravější.

Bělení zubů plátkem citronu

Další přírodní metodou domácího bělení zubů je metoda s plátkem citronu. Při této metodě můžete být klidní, protože víte, že to, co děláte se svými zuby, je zcela přirozené. Bohužel to neznamená, že to musí být nutně prospěšné pro zdraví vašich zubů.

Citrony mají pH přibližně 2,3. To znamená, že to, čemu vystavujete své zuby, je extrémně kyselé. Při porovnání výsledků, zdraví zubů a snadnosti použití se metoda bělení zubů pomocí plátků citronu nevyrovná profesionálním metodám, jako jsou soupravy na bělení zubů nebo proužky.

Fotografie: elements.envato.com

Použití jedlé sody k bělení zubů

Jedlá soda je díky svým bělícím vlastnostem oblíbenou složkou většiny komerčních značek bělících zubních past. Jedna studie ukazuje, jak je bělící zubní pasta obsahující jedlou sodu účinnější při odstraňování nevzhledných skvrn na zubech než zubní pasta bez jedlé sody. Dává tedy smysl, že použití této složky je jedním z nejoblíbenějších domácích prostředků na bělení zubů.

Sponzorovaný článek

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*