Bezdomovec okouzluje kolemjdoucí hrou na piano. Stala se z něho celebrita

Tento bezdomovec se jasně vymyká všemu, co je s těmito lidmi spojováno. Pravidelně hraje na piano a ukazuje svůj talent. Nevystupuje samozřejmě v žádných koncertních síních, jelikož jeho hudebním sálem je obyčejná ulice. A jeho posluchači jsou nejenom náhodní kolemjdoucí, ale i lidé kteří si ho chodí poslechnout pravidelně.

Zdání klame

Na první pohled je muž typický bezdomovec, kterých je ve velkých městech opravdu mnoho. Vypadá velmi pohuble a také velmi zanedbaně. Nutno říci, že většina lidí ho hned odsoudí. To je ale velká chyba, jelikož musíme říci, že v tomto případě zdání klame. Tento bezdomovec má oproti jiným bezdomovcům, ale i oproti řadě běžných lidí velký talent. V čem a na co? Umí skvěle hrát na piano.)

Sedá k němu každý den

Piana v ulicích nenajdeme jenom u nás, jelikož jde o iniciativu, která je známá po celém světě. A sednout si k nim a zahrát může každý. Jedno z pian se nachází také nedaleko restaurace. Když k němu jednou přišel tento bezdomovec, byla řada lidí doslova zhnusena a šokována tím, že jim bude kazit večeři. Po pár vteřinách ale změnili názor. Když začal hrát, bylo to něco dokonalého. Nejednou jim muž, kterým opovrhovali, zpříjemnil jejich posezení. A nejenom jim, jelikož muž chodí na piano hrát doslova každý den. A pochopitelně budí obdiv.

Podívejte se na jeho talent

Sami se podívejte na to, jaký má tento bezdomovec talent. Rozhodně vás zaujmou svou dokonale přesnou a čistou hrou. O to více vás dojme, že je stále na ulici a na piano chodí hrát jenom tak pro zábavu. I když je pravdou, že je to pro něho o zdroj živobytí, jelikož lidé jsou slušní a kdo si ho poslechne, tak mu dá nějaké drobné za to, že jim zpříjemnil den. On sám ale jakékoliv příspěvky nevyžaduje, jelikož je pro něho hra na piano hlavně zábavou, která mu pomůže přežívat těžké dny právě na ulici.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]