Bezdrátový reproduktor k mobilu vyrobil ze dvou plastových kelímků

Bezdrátový reproduktor nemusí stát velké peníze. Lze si ho i vyrobit. Postačí k tomu obyčejné plastové kelímky. Přesně na tom se zakládá návod muže, který chce ukázat, že hudbu z mobilního telefonu není nutné poslouchat jenom přes integrovaný nekvalitní reproduktor, ani ji není nutné poslouchat skrz drahý Bluetooth reproduktor.

Stačí obyčejné plastové kelímky

Co je na bezdrátový reproduktor potřeba? Skutečně se jedná jenom o věci, které vás vyjdou na pár korun. Základem jsou obyčejné plastové kelímky, a to hned dva, abyste hráli takzvaně stereo. Další pomůckou bude také zcela obyčejná a pro mnohé dost možná úsměvná věc. A tou je malířský váleček. Nemusí být však nutností, jelikož alternativně lze použít třeba klasický papírový válec, tedy papírový tubus různé velikosti. Jakmile toto všechno máte, pusťte se do práce.

Nejprve otvory v kelímcích

Jako první je udělat otvory do kelímků. A to do jejich bočních částí. Velikost otvoru by měla odpovídat průměru malířského válečku. Ten můžete na kelímek obkreslit, potom vezmete nůž a díru vyříznete. A to stejné uděláte také u druhého kelímku. A v tu chvíli máte polovinu práce hotovou.

Nyní připravte váleček

Jako první z něho sundejte krytky na obou jeho stranách, jelikož potřebujete, aby skutečně vypadal jako klasický válec. Nyní vezmete znovu nůž a v jeho středu vyřízněte díru, která bude lehce větší, než je velikost vašeho telefonu. Když je i ta hotová, tak jste v koneční fázi. Váleček následně napojíte na otvory v jednom a druhém kelímku.

Vyzkoušejte

Co udělat nyní? Samozřejmě test. Vezměte si svůj mobilní telefon a pusťte si oblíbenou píseň. Nyní dejte zařízení do otvoru ve válečku a poslouchejte. Zvuk bude o poznání lepší a hlasitější. To je známka toho, že se vám bezdrátový reproduktor z malířského válečku a kelímků povedl na jedničku.