Bojovala dlouho a statečně. Maminka objevila zvláštní znamení na poslední společné fotografii s umírající dcerou

Fotografie: Depositphotos

Truchlící matka tvrdí, že si pořídila selfie s andělem stážným své umírající devatenáctileté dcery. Nyní je jí tato fotografie útěchou.

Matka věří, že vyfotografovala nebeské zjevení, když pořídila dojemný poslední snímek se svou 19letou dcerou Amy Beckinghamovou, která bojovala s velmi vzácnou rakovinou jater. Dvojice si pořizovala společná selfie v hotelovém pokoji v Londýně, kde společně pobývala, zatímco se teenagerka účastnila klinické studie v tamní nemocnici. Amy, která zemřela o pouhé tři týdny později, byla přesvědčena, že záhadný tvar je její „anděl strážný“, který nad ní bdí.

Fotografie: Depositphotos

Věřila ve svého anděla

Maminka tří dětí Sarah Danburyová z anglického Granthamu v Lincolnshiru, uvedla, že když si prohlížela fotky, nejprve ji nic zvláštního nepřišlo, ale když se pak na fotku zadívala pořádně a zblízka, uvědomila si, že skvrna na fotce opravdu vypadá jako anděl. Mohlo se zdát, že jde o zachycení světla, ale na té straně pokoje, kterou dvojice fotila, byla jen dvě světla a obě byla zhasnutá, uvedla maminka.

Když Amy tu fotku uviděla, řekla, že je to její anděl strážný. Jen o tři týdny později Amy bohužel zemřela. „Utěšuje mě, když tu fotku vidím, protože si myslím, že tam s Amy někdo byl a staral se o ni, protože věděl, že přichází její čas, prostě nevíte.”, řekla matka.

Bojovala dlouho a statečně

Dvojice byla v září loňského roku v Londýně na čtrnáctidenní léčbě, když Amy bojovala s fibrolamelárním hepatocelulárním karcinomem, rasovou formou rakoviny, která obvykle postihuje mladé dospělé bez anamnézy onemocnění jater. Amyin stav se však 1. října prudce zhoršil a 6. října v nemocnici zemřela.

Maminka dívky v rozhovoru uvedla, že když se setkala s dceřiným onkologickým lékařem, dozvěděla se, že nádory bující v jejím těle mají velikost tenisových míčků, takže rakovina byla již v pokročilém stavu. Tehdy se jí doslova zhroutil svět, ale snažila se své emoce na dceru nepřenášet. Amy byla statečná dívka. Nebyla z těch, kteří by tam seděli a plakali, byla tak silně odhodlaná a skutečná bojovnice.

Amy byla inspirativní dívka

Aby té rodinné tragédie nebylo málo, dědeček Amy, otec její matky, měl také rakovinu a nemoci podlehl letos v březnu. Vždycky si přes to navzájem pomáhali. To je jedna z věcí, které si budu o Amy navždy pamatovat – byla to tak inspirativní dívka a bojovala až do konce.”, uvedla zdrcená maminka.

Zdroj: Daily Mail

František je redaktorem s bohatými zkušenostmi v oblasti psaní článků pro online magazíny. Po absolvování všeobecného ... [Více o autorovi]