Domnívá se, že natočila důkaz boží existence. Video postavy v mracích obletělo svět

Fotografie: Freepik

Mraky jsou fascinující samy o sobě. Někdy se v nich však může zjevit i něco velmi konkrétního. Této ženě se podařilo zachytit něco skutečně fascinujícího.

Jako děti jsme se často dívaly do mraků a zkoumaly jsme, jaké tvary, zvířata a věci v nich uvidíme. Někteří z nás to dělají dodnes. A že se vyplatí občas zvednout hlavu k obloze, dokázala tato žena. Když náhodou po silné bouřce vyšla před dům, aby natočila zvláštní mraky. To, co uviděla, ji ohromilo. Ve videu křičí: „Vidíte to? Podívejte, vidíte tu postavu?“

V mracích se prochází mužská postava

Ženu z Alabamy nejdříve zaujala obloha. Mraky po bouřce byly tmavé a nakupené na sobě. Natáčela, co bouřka způsobila, a říkala, že jsou všichni bez elektřiny. V jednom místě oblohy však byla jasná mezera, kterou pronikalo sluneční světlo. Pak se náhle přesně v tomto místě zjevila postava, jež kráčela v mracích. Žena byla jako u vytržení a nevěřila tomu, co vidí.

Podívejte se dole ve videu na tuto záhadnou postavu. Pokud by vás napadlo, že je to možná podvod a někdo postavu do mraků přidal až později, tak ne, není tomu tak. Žena toto video natáčela živě na stream, takže neměla jak ho případně upravit. Sama je přesvědčená, že je to Bůh. Video už zhlédly miliony lidí a shodují se, že je to rozhodně něco nadpřirozeného.

Většina lidí si myslí, že je to anděl

Nejčastěji zaznívá, že se jedná o anděla. Postavy andělů v oblacích nakonec nejsou zas tak výjimečné, a existují dokonce i stránky, kde se fotografie těchto andělských postav shromažďují. Jedná se však o mrak, který se přetvoří do podoby anděla a často bývá i dramaticky nasvícen. Může to být jen hříčka přírody, ale mnozí lidé jsou přesvědčeni, že nám takto andělé připomínají boží existenci.

andělé v mracích
Fotografie: Freepik

Můžeme být skeptičtí, jak chceme, ale tyto záběry vypadají neuvěřitelně realisticky a chodící postava je jasně patrná. Je to skutečně boží zjevení, nebo dokonalá hra světla a stínu? Sama autorka v tom však má jasno: „Nemůžou mi říct, že můj Bůh není skutečný! Děkuji, Bože, že ses mi odhalil. Jasně to vidět znamená věřit.“

Zdroj: Metro