Celých 27 minut strávila klinicky mrtvá. Po návratu mezi živé napsala na papír tato 2 slova

Fotografie: Depositphotos

Žena z ničeho nic padla k zemi a přestalo jí tlouct srdce. Celých 27 minut byla mrtvá, pak se však vrátila zpět. Věří, že ji zachránil Bůh.

Věříte v posmrtný život, nebo ne? Někteří lidé zažívají mimořádně realistické prožitky ve chvíli, kdy stojí na pokraji života a smrti. Web Goniec upozornil na příběh ženy, která utrpěla zástavu srdce a lékařům se jí podařilo oživit až po téměř půl hodině. Ona mezitím zažila něco, co jí navždy změnilo život.

Zástava srdce ji poslala prudce k zemi

Tina Hines má za sebou zážitek, na nějž už nikdy nezapomene. Dne 12. února 2018 se její život navždy změnil. Ten den totiž zemřela. Zrovna se chystala nastoupit do auta, když upadla na chodník, kde se bouchla do hlavy a ztratila vědomí. Zoufalý manžel David ji spolu se sousedem oživovali, než přijela sanitka. Zdravotníci museli použít defibrilátor šestkrát, než se jim podařilo Tinu vrátit zpět. Dlouhých 27 minut byla na druhé straně.

Když se další den probrala v nemocnici, naznačila manželovi, že chce něco napsat. Manžel si pak mohl přečíst roztřesené písmo: „Je skutečné.“ David však netušil, co to znamená. Jejich dceři to však došlo. „Ty myslíš nebe?“ zeptala se Tiny a ta s nadšením přikývla. Po čtyřech dnech byla propuštěna domů a lékaři její brzké uzdravení považovali za zázrak. Tina si nenechala tuto hlubokou zkušenost pro sebe.

Vědci došli k průlomovému zjištění o tom, co se děje s naším vědomím po smrti

V jejím vnímání trval zážitek pět let

„Chtěla jsem se jen podělit o to, že jsem viděla Ježíše tváří v tvář, a ten neuvěřitelný klid a mír z toho, co jsem zažívala, za to mohl Ježíš, který tam stál s doširoka otevřenou náručí. Hned za Ježíšem s rozepjatýma rukama byla neuvěřitelná záře, byla to ta nejzářivější a nejkrásnější žlutá,“ citoval Tinu deník Mirror. Tina také uvedla, že ačkoliv byla pryč jen půl hodiny, ona měla pocit, že strávila v nebi pět let.

Zážitek si nenechala pro sebe a napsala o něm také knihu s názvem: „Nebe… To je pravda. Jak umírání mění život?“ Tina věří, že Bůh jí zachránil život. Jakmile se zotavila, začala trénovat na půlmaraton a užívá si života. Na SvětěKreativity si můžete přečíst také příběh muže, u nějž nastala klinická smrt. Podělil se o to, co na druhé straně zažil on.

Veškerý volný čas trávila s prsty na klávesnici. Psaní článků se časem stalo jejím největším koníčkem. Neustále ... [Více o autorovi]

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*