Čajový sáček patří také do auta. Provoní ho a odstraní vlhkost

Čajový sáček nepatří jen do hrnečku, ale patří i do auta. Jak proto, aby ho provoněl, tak proto, aby odstranil vlhkost. Zatímco příjemná vůně se hodí po celý rok, tak samotné odstranění vlhkosti je vhodné právě nyní, během zimy, kdy teploty kolísají a také se celkově mění rosný bod, stejně jako se mění i vlhkost vzduchu.

Zapomeňte na běžné osvěžovače do auta

Proč dát sbohem běžným osvěžovačům a využít raději čajový sáček? Důvodů může existovat celá řada. Tím hlavním je rozhodně to, že sáček je zcela přírodní, bez chemie. To se o klasickém osvěžovači aut říci nedá, protože zde často chemická vůně jasně dominuje. Dále nezapomínejme také na cenu, klasika stojí desítky i stovky korun. Čajový sáček oproti tomu vyjde na jednotky. Kladem je i příjemná vůně, která se ze sáčku dokáže linout a je našim smyslům milejší, než cokoliv velmi intenzivního a těžkého.

Skvěle voní a dlouho vydrží

Je na vás, jaký čajový sáček si vyberete. Jelikož čaje dnes existují ve stovkách variant, můžeme říci, že máte v podstatě i stovky variant jednotlivých vůní. Někdo rád ovocnou, jiný tropickou, další spíše svěží a lehkou.

To, co vám často voní, když si čaj uvaříte, může úplně stejně vonět i ve vašem voze. A to celkem dlouho, protože u kvalitního čaje není nic výjimečného, že dokáže provonět interiér na dobu i dvou až tří měsíců.

Provoní auto a vytáhne vlhkost

Primárně byste ve svém voze měli používat čajový sáček právě proto, že dokáže nahradit různé chemické vůně a interiér vašeho auta dokonale a přírodně provoní vaší oblíbenou vůní.

Druhým pozitivem je i to, že sušený čaj v sáčku dokáže dobře natáhnout i přebytečnou vlhkost z interiéru. Pokud vás trápí, doporučujeme spíše několik sáčků obyčejného čaje, protože následně je vlhkostí znehodnotíte a budete je muset vyhodit. Až když je interiér suchý je vhodná sáhnout po tom dražším a po tom výrazně voňavějším.