Červená nit na zápěstí není jen ozdobou, symbolizuje mnohem více

Všimli jste si, že u mnohých lidí z vašeho okolí je červená nit na zápěstí? A že ji začínají na ruce nosit také různé celebrity? Není to proto, že by se jednalo o ozdobu, protože to by se dalo zvolit stovky jiných a lepších variant. Daný červený provázek má zcela jiný význam. Až se ho dozvíte, budete ho chtít nechat na ruku uvázat také.

Červená nit na zápěstí ochraňuje

Proč červená nit na zápěstí? Jelikož má ochrannou funkci. Tedy pokud je umístěna tak, jak má být. Základem je umístění výhradně na levé ruce. Také je třeba nezapomínat na jednotlivé uzly, které jsou zde vytvořeny. Ty se musí nacházet na spodní straně ruky a je třeba, aby jich bylo vždy přesně 7. Jedině tak dokáže provázek ochraňovat lidské zdraví před negativními vlivy a organismus také před negativní energií.

Co vše dokáže?

Zdá se to jako hloupost, ale podle dávného učení, které je označované jako Kabala dochází po uvázání provázku k tomu, že lze snadno ulevit bolestí kloubů, je možno také urychlit hojení ran, stejně jako lze optimalizovat krevní oběh. Dále nelze zapomínat ani na ochranu před kožními problémy jako jsou různé vyrážky, nebo i na ochranu před řadou běžných nemocí.

Opomenout nelze ani to, že červená nit na zápěstí má i zcela unikátní vlastnosti. A to takové, že nedovolí vstoupit špatným energiím do vašeho těla. A je jedno, zda jde o energie v prostředí, nebo jde o špatné energie jiných lidí. Takto dokonce chrání i na dálku před tím, aby byla vaše osoba pomlouvána.

Co když se roztrhne?

Noste ho každý den a nikdo ho nesundávejte. Dříve nebo později se roztrhne sám. To znamená, že je nasycen negativní energií a už jí nedokáže více přijmout. Tento provázek proto neopravujte, vyhoďte a místo toho si nechte navázat další. Ochrana vaší osoby bude díky tomu přetrvávat i na dále a bude dlouhodobá.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]