Dvouletá holčička zmizela beze stopy v lese: 32 hodin ji ochraňoval rodinný pitbul

Fotografie: Mtenaespinoza / Creative Commons / Attribution-Share Alike 4.0

Když se ztratí dítě, bývá situace vždy o něco složitější než u dospělého. Tato malá holčička měla neuvěřitelné štěstí, že se s ní ztratil i její psí přítel.

Pohřešování malého dítěte je vždy závažnější situací oproti pohřešování dospělého. Děti se často nemají jak bránit všem možným nástrahám a vlivům, na které mohou narazit. Takový případ se stal v Louisville v Kentucky, kde se ztratila malá Charlee i se svým pitbulem. Přítomnost psa poblíž holčičky se nakonec ukázala jako rozhodující faktor.

Prarodiče hlídali holčičku často

Malá Charlee jezdila za svými prarodiči často. Vždy ji rádi hlídali a hráli si s ní. Chodili společně na procházky či na hřiště. Na procházky brali i psa jménem Penny, kterého hlídali babička s dědečkem také, a společně si užívali volné chvilky. Jednoho dne však jejich výlet do přírody nedopadl vůbec dobře.

Charlee se ztratila

V tento osudný den se stalo více špatných věcí najednou. Babička s dědečkem vzali malou holčičku i s pejskem na procházku, když vtom se babičce udělalo špatně a dědeček se o ni musel postarat. V tu chvíli však vůbec nevnímal to, co dělá malá Charlee. A tak mu po chvilce malá holčička zmizela z dohledu a ztratila se v lese i se psem.

Holčičku nemohl nikdo najít

Rodiče ani prarodiče nemohli holčičku najít. Malá Charlee tudíž byla prohlášena za nezvěstnou. Rodina začala spolupracovat s úřadem šerifa, který pohřešování holčičky nechal oznámit v médiích. Na základě této zprávy se hledání dítěte a psa zúčastnilo přes 100 dobrovolníků. Nikdo z nich však nebyl úspěšný. Vyšetřováním ztráty Charlee se začala zajímat dokonce i samotná FBI, jež vyslýchala některé členy rodiny kvůli více informacím.

les v mlze
Fotografie: Pixabay

Rodiče stále hledali

Maminka a tatínek malé Charlee se prakticky neustále snažili holčičku nalézt. Po přibližně 32 hodinách čirou náhodou babička spatřila fenku Penny, jak běží k jejich domu. V tu chvíli uviděla u dveří ležet holčičku. Ihned jí přispěchala na pomoc. Holčička byla naštěstí v pořádku, jen byla dehydrovaná a hladová. Prarodiče kontaktovali úřady, aby zrušily veškerá pátrání, jelikož se holčička našla.

Fena byla hrdinkou

Společně s Charlee se samozřejmě zajímali i o zdravotní stav fenky Penny, která se našla společně s ní. Na Penny bylo vidět, že má různé rány, je potlučená a pokousaná hmyzem. Vše nasvědčovalo tomu, že tato fenka fungovala v roli ochránkyně malé holčičky po celou dobu, co byla ztracená. Všichni se divili, že to holčička i fenka zvládly ve zdraví, jelikož v této oblasti žijí kojoti, chřestýši a klíšťata. Nikomu se naštěstí nic nestalo a vše dobře dopadlo.

Zdroj: LittleThings