Cestování v MHD: Tento obrázek pobouřil celý svět

Cestování v MHD může je často doporučováno. Bohužel jsou v autobusech viděny i takové situace, které pobouří celý svět. Svědkem byla žena, která se rozhodla vyrazit do práce stejně, jako každý den. K tomu používá autobus MHD, jelikož je to pro ni rychlejší a levnější než jezdit autem. Pravidelně je svědkem různých situací, ale když viděla něco podobného, neměla slov.

Vytáhla mobil a musela udělat fotku

Daná situace při cestování MHD ji natolik šokovala, že se rozhodla ji vyfotit, aby ji mohla později ukázat světu. Jak se později ukázalo, nebyla šokována jenom ona. Na obrázek na sociálních sítích zareagovalo mnoho lidí z celého světa. A podle jejich zkušeností se takové cestování v MHD stává doslova standardem, protože k podobným věcem dochází dnes a denně. Je to velmi smutné.

Co žena viděla a vyfotila?

Nastoupila do celkem plného autobusu, který se rozjel. Když se rozhlédla kolem sebe, nemohla uvěřit svým očím. Kousek od ní seděly dvě mladé slečny, s mobilem v ruce. A přímo na nimi stály dvě starší ženy, které tyto dívky nepustily sednout. Bylo vidět, že obě starší paní mají co dělat, aby se udržely v autobuse. S dívkami to ani nepohnulo. Dělaly, že je prostě nevidí a dál si hleděli svých mobilů a svého místa. Tuto situaci žena vyfotila a snímek poslala do světa skrz sociální sítě.

Slušnost je pryč

Co obrázek jasně demonstruje? Ukazuje na to, že slušnost mezi mladými lidmi je definitivně pryč. Možná ne u všech, ale většina je bohužel taková. Dříve bylo nemyslitelné nechat stát kohokoliv staršího, nebo třeba těhotnou ženu. A jak je tomu nyní? Ukazuje se smutný fakt, že mladí bojují o svá místa i při cestování v MHD a starší lidé jsou bohužel odsouzeni k tomu, že musí stát. Hrozné. Jistě i vy máte podobných zkušeností více než dost. Ty jasně ukazují na fakt, že se současnou mladou generací bude opravdu něco velmi špatně. Bohužel.

Zkušená kuchařka rozhodně ví, co na talíři nejvíc rozehraje chuťové pohárky. Nejraději má tradiční českou kuchyni,... [Více o autorovi]